Wiadomości z tagiem ISIS  RSS
Trump nie zgadza się na powrót Amerykanki, która dołączyła do ISIS

21.02.2019 5:16


"Poinstruowałem sekretarza stanu Mike'a Pompeo, i on zgodził się w całej rozciągłości, aby nie zezwolić Hodzie Muthana na powrót do kraju" - napisał w środę na Twitterze prezydent USA Donald Trump.

Źródło: www.rmf24.pl

Tenis. Navratilova wyrzucona przez środowiska LGBT za obronę kobiet w lekkoatletyce

21.02.2019 3:02

Środowiska LGBT odcięły wszelkie więzy, jakie je łączyły z legendarną tenisistką Martiną Navratilovą. Była trenerka Agnieszki Radwańskiej podpadła, krytykując obowiązujący

Źródło: blacksport.pl

Cykl ITF: zmienne szczęście Polek w Altenkirchen. W II rundzie zagra tylko Maja Chwalińska

21.02.2019 1:53

Maja Chwalińska jako jedyna polska tenisistka awansowała w środę do II rundy halowych zawodów ITF o puli nagród 25 tys. dolarów na kortach dywanowych w niemieckim Altenkirchen. Porażek doznały Urszula Radwańska i Katarzyna Piter.

Tagi: ISIS, Katar
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Tenisistka o transpłciowych kobietach w sporcie: Oszustwo

21.02.2019 1:50

Czeska tenisistka Martina Navratilova została ostro skrytykowana za felieton, w którym przedstawiła swoją opinię na temat osób transpłciowych, biorących udział w kobiecych zawodach sportowych.

Tagi: ZUS, ISIS
Źródło: www.rp.pl

Turniej ATP w Marsylii: porażka Huberta Hurkacza ze Stefanosem Tsitsipasem

21.02.2019 1:42

Hubert Hurkacz odpadł w drugiej rundzie halowego turnieju ATP w Marsylii (pula nagród 668,5 tys. euro). Polski tenisista przegrał z rozstawionym z numerem jeden Grekiem Stefanosem Tsitsipasem 4:6, 2:6.

Źródło: sport.onet.pl

Serena Williams zapłaciła za baby shower Meghan Markle

21.02.2019 1:42

Zagraniczne media podają, że Serena Williams zapłaciła za baby shower Meghan Markle. Tenisistka od lat przyjaźni się z aktorką, a teraz księżną i zdecydowała, że wyprawi jej to wyjątkowe przyjęcie. Impreza, która odbyła się w Nowym Jorku, kosztowała kilkaset tysięcy dolarów.

Źródło: sport.onet.pl

Jerzy Janowicz pokazał "furę" syna

21.02.2019 1:42

Jerzy Janowicz, polski tenisista, który niedawno został ojcem, na swoim profilu na Instagramie pokazał wózek, którym jeździ jego syn. Przy okazji sportowiec oznajmił, jak "spaceruje" z potomkiem, gdy nie ma czasu...

Źródło: sport.onet.pl

Tenis. Navratilova wyrzucona przez środowiska LGBT za obronę kobiet w lekkoatletyce

20.02.2019 22:24


Środowiska LGBT odcięły wszelkie więzy, jakie je łączyły z legendarną tenisistką Martiną Navratilovą. Była trenerka Agnieszki Radwańskiej podpadła, krytykując obowiązujący w lekkoatletyce przepis, pozwalający transseksualistkom na rywalizację wśród kobiet.

Źródło: sport.interia.pl

"Pozdrowienia z parkietu". Agnieszka Radwańska ćwiczy ze Stefano Terrazzino

20.02.2019 20:07

Agnieszka Radwańska wylewa siódme poty na parkiecie, żeby jak najlepiej przygotować się do premiery nowego sezonu "Tańca z Gwiazdami". Była tenisistka wrzuciła do sieci zdjęcie ze swoim tanecznym partnerem, Stefano Terrazzino.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

reklama
Kontakt z nami