Wiadomości z tagiem Grzegorz Schetyna  RSS
Dlaczego Grzegorz Schetyna ufa Donaldowi Tuskowi? Zastanawia się Wojciech Skurkiewicz

15.11.2018 10:15

Donald Tusk cieszy się największym zaufaniem Polaków - wynika z najnowszego sondażu IBRIS dla onet.pl. Dlaczego? O to został zapytany Wojciech...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

​Schetyna o aferze KNF: Cała ta sytuacja pokazuje patologię państwa PiS

14.11.2018 11:42


"Sprawa związana z szefem KNF Markiem Chrzanowskim pokazuje patologię państwa PiS" - ocenił w środę lider PO Grzegorz Schetyna. Jego zdaniem w takiej sytuacji konieczne jest powołanie komisji śledczej.

Źródło: fakty.interia.pl

Schetyna: Czy Morawiecki miał wiedzę o aferze KNF?

14.11.2018 9:41

- Ośmiornica państwa PiS - tak o aferze z udziałem byłego już szefa KNF mówił w Radiu Zet przewodniczący PO Grzegorz Schetyna.

Źródło: www.rp.pl

Schetyna o koalicji na Dolnym Śląsku: Klasyczna korupcja polityczna

13.11.2018 17:51


"Porozumienie Bezpartyjnych Samorządowców z PiS to jest klasyczny przykład korupcji politycznej - zwyciężyła oferta finansowa dla kilku tych tzw. miedziowych powiatów Dolnego Śląska, a nie nasza propozycja programu dla całego regionu" - powiedział we wtorek lider PO Grzegorz Schetyna.

Źródło: fakty.interia.pl

Schetyna o koalicji na Dolnym Śląsku: Przykład korupcji politycznej

13.11.2018 17:29


Porozumienie Bezpartyjnych Samorządowców z PiS to jest klasyczny przykład korupcji politycznej - zwyciężyła oferta finansowa dla kilku tych tzw. miedziowych powiatów Dolnego Śląska, a nie nasza propozycja programu dla całego regionu - stwierdził lider PO Grzegorz Schetyna. Dziś PiS i Bezpartyjni Samorządowcy podpisali umowę koalicyjną na Dolnym Śląsku. Porozumienie przewiduje, że Bezpartyjni wskażą kandydata na marszałka województwa. Ma nim pozostać Cezary Przybylski. Dwóch wicemarszałków ma mieć PiS.

Źródło: www.rmf24.pl

Schetyna: Czysta korupcja w KNF

13.11.2018 14:17

- Najlepszym pomysłem dzisiaj jest powołanie komisji śledczej z udziałem także posłów opozycji, żeby zapoznać się z tymi kwestiami - ocenił Grzegorz Schetyna, przewodniczący Platformy Obywatelskiej, komentując aferę związaną z Markiem Chrzanowskim, szefem Komisji Nadzoru Finansowego.

Jacek Sasin obruszony po marszu. Wzywa jednego z polityków do przeprosin

12.11.2018 8:58

- W żadnym wypadku nie był to, jak zapowiadał Grzegorz Schetyna, marsz hańby. Myślę, że za te słowa czas dzisiaj przeprosić Polaków, nie tylko...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

11 listopada: Polacy świętowali 100-lecie niepodległości!

11.11.2018 23:41


To był dzień, który zapamiętamy na długo! Oficjalne obchody setnej rocznicy odzyskania niepodległości rozpoczęły się już z samego rano. Przed godziną 9 szef Rady Europejskiej i były premier Donald Tusk, oraz byli premierzy Ewa Kopacz i Jerzy Buzek, lider PO Grzegorz Schetyna, wicemarszałek Senatu Bogdan Borusewicz, prezydent-elekt Warszawy Rafał Trzaskowski złożyli wspólnie kwiaty przy pomniku marszałka Józefa Piłsudskiego przy Belwederze. W Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie przed południem odprawiono mszę z okazji 100. rocznicy...

reklama
Kontakt z nami