Wiadomości z tagiem Grzegorz Schetyna  RSS
Grzegorz Schetyna szuka prezydenta innego niż Donald Tusk?

10.01.2019 14:45


Lider PO Grzegorz Schetyna sondował, czy prezes PSL Władysław Kosiniak-Kamysz byłby gotowy zostać wspólnym kandydatem PO i PSL na prezydenta — wynika z ustaleń portalu Onet. Jak czytamy w Onecie, w tekście Andrzeja Stankiewicza, Grzegorz Schetyna alergicznie reaguje na te plotki. Podobno Donald Tusk widziałby w roli lidera zjednoczonej opozycji szefa ludowców Władysława Kosiniaka-Kamysza, swego […]

PO szuka prezydenta. Schetyna woli Kosiniaka-Kamysza od Tuska

10.01.2019 7:42

Grzegorz Schetyna bada czy lider PSL zgodziłby się zostać wspólnym kandydatem szerokiej koalicji opozycji w wyborach. Szef PO chce tym samym...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Ks. prof. Góralski o wypowiedzi Schetyny: Budzi niepokój i zdziwienie

10.01.2019 7:41


Środowa wypowiedź Grzegorza Schetyny (PO) w Polsat News na temat zaprezentowanego przez Barbarę Nowacką projektu ustawy dotyczącej rozdziału Kościoła od państwa budzi zdziwienie i niepokój, podobnie zresztą jak projekt - powiedział PAP ks. prof. Wojciech Góralski z Wydziału Prawa Kanonicznego UKSW.

Źródło: fakty.interia.pl

Schetyna: jestem zwolennikiem bardzo poważnej redefinicji relacji państwo-Kościół

10.01.2019 1:41

Lider PO Grzegorz Schetyna zaznaczył, że jest zwolennikiem bardzo poważnej redefinicji relacji państwa z Kościołem. Według niego, dyskusja na ten temat nie jest elementem walki z Kościołem, ale "próbą cywilizacji tych relacji". Dodał, że projekt ten cieszy się sympatią wielu działaczy PO.

Źródło: www.deon.pl

Zandberg do Schetyny: Zbudujmy wspólną listę

05.01.2019 11:12

- Jeśli Grzegorz Schetyna na serio jest antyPiSem i nie chce powtórki autorytarnych rządów Prawa i Sprawiedliwości, to zbudujmy wspólną listę mówi Adrian Zandberg, współzałożyciel partii Razem.

Schetyna o Andruszkiewiczu: PiS coraz bliżej Rosji

04.01.2019 16:15

"Poglądy Adama Andruszkiewicza pokazują w jaką stronę chce iść rząd" - tak powierzenie teki wiceministra cyfryzacji byłemu szefowi Młodzieży Wszechpolskiej ocenił przewodniczący PO Grzegorz Schetyna.

Źródło: www.rp.pl

Grzegorz Schetyna o przedterminowych wyborach. "Są dwie możliwości"

04.01.2019 13:35

Na 40-50 proc. odbędą się przedterminowe wybory parlamentarne - uważa szef PO Grzegorz Schetyna. W jego ocenie są dwie możliwości: klasyczna -...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

PO wciąż jest partią tłustych kotów

21.12.2018 8:41

PiS będzie opozycją totalną w samorządach rządzonych przez Koalicję Obywatelską, czego partia Grzegorza Schetyny wydaje się nie doceniać.

Źródło: www.rp.pl

Schetyna: Ten rok, który się zbliża, jest zagadką wielką

20.12.2018 9:41

Opracowanie Aktu Odnowy Rzeczypospolitej jeszcze przed wyborami zapowiedział przewodniczący Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna. Jak tłumaczył, ma to być "cały zestaw kilkunastu ustaw, który przywróci system praworządności podstawowych rzeczy, które muszą być fundamentem odbudowania Rzeczypospolite".

Źródło: www.rp.pl

reklama
Kontakt z nami