Wiadomości z tagiem Europa  RSS
Słabnąca koniunktura w Europie odbije się w 2019 roku także na polskiej gospodarce

21.01.2019 7:44


Wojna handlowa między Stanami Zjednoczonymi a Chinami wywiera negatywny wpływ na globalne gospodarki. Spadają zamówienia w przemyśle, przez co pogarszają się nastroje zarówno przedsiębiorców,...

Źródło: www.bankier.pl

dziś, 21 sty 21:55 (TVP 2) - Rozbite marzenia. 1918-1939

21.01.2019 5:25


Rok 1921. Europa pogrąża się w kryzysie. Po wyjeździe do Niemiec Pola Negri znajduje się u szczytu kariery. Filmy z jej udziałem biją rekordy...

Źródło: teletydzien.interia.pl

Praca za granicą na Zmywaku

20.01.2019 18:43

Euro Recruitment Consulting to wiodąca firma w branży pośrednictwa pracy za granicą oraz kompleksowego doradztwa personalnego. Od 14 lat z powodzeniem zapewniamy prace tylko u sprawdzonych, zagranicznych pracodawców jak i na zlecenie naszych pomorskich klientów. Gwarantujemy najwyższy poziom usług. Atrakcyjne zarobki w bardzo urokliwych i przyjaznych, lokalizacjach, umowy o pracę czy pomoc w organizacji przejazdów. Chętnie służymy pomocą oraz zapewniamy stały kontakt w przypadku podjęcia pracy. Obecnie dla naszego klienta we Francji poszukujemy osoby na stanowisko Pomocy kuchennej (praca na zmywaku) w ekskluzywnym hotelu w Alpach Francuskich. Obowiązki: -Przygotowywanie miejsca pracy przed rozpoczęciem wydawania potraw -Utrzymanie czystości w obrębie kuchni i zaplecza sanitarnego, w tym zmywanie naczyń -Pomoc szefowi kuchni oraz pozostałym kucharzom Wymagania: -Doświadczenie na stanowisku pomocy kuchennej -Znajomość języka angielskiego -Bardzo dobra organizacja pracy Oferujemy: -Umowę o pracę, -Atrakcyjne wynagrodzenie, -Bezpłatne zakwaterowanie, -Pomoc w organizacji przejazdu. Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mailowy [email protected] lub kontakt telefoniczny: 587819111 W tytule wiadomości należy podać numer referencyjny: pomkuch/fr/19 Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922).” Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Niels Kristian Iversen doceniony przez rodaków. Leon Madsen wielkim przegranym

20.01.2019 17:40

Niels Kristian Iversen został wybrany żużlowcem roku w Danii. Rozczarowany może być Leon Madsen, który mimo zdobycia tytułu mistrza Europy, przegrał głosowanie z Iversenem. Uroczysta gala, na której wręczono statuetki odbyła się w sobotę.

Tagi: Europa
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Żużlowa mapa Polski. Euro Finannce Polonia Piła: tęsknota za dawną potęgą

20.01.2019 17:30

Polonia Piła lata swojej świetności ma już dawno za sobą. W 1999 roku pilanie zdobyli jedyny w historii złoty medal Drużynowych Mistrzostw Polski. Kibice żyją wspomnieniami i mają nadzieję, że już wkrótce Polonia dołączy do krajowej czołówki.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Jutro MLK Day – wielka uczta dla kibiców NBA!

20.01.2019 17:00


Kibice w Europie będą mogli zobaczyć w poniedziałek o godz. 20:00 Lukę Doncicia grającego…

Tagi: Europa, Kibice
Źródło: polskikosz.pl

Halowe MME hokeistek na trawie. Polki utrzymały się w elicie

20.01.2019 7:25


Polskie hokeistki na trawie pokonały Ukrainę 4:2 (2:1) w meczu o miejsca 5-8 halowych młodzieżowych mistrzostw Europy (U21) rozgrywanych w Tarnowskich Górach. Podopieczne Macieja Wrzesińskiego zapewniły sobie utrzymanie w pierwszej dywizji.

Źródło: sport.interia.pl

Koncert Mariany Sadowskiej

20.01.2019 1:54

The NIGHT IS JUST BEGINING/NOC DOPIERO SIĘ ZACZYNA Mariana Sadovska, urodzona we Lwowie, ukraińska wokalistka, kompozytorka, multiinstrumentalistka, aktorka i reżyserka. Obecnie mieszka w Kolonii w Niemczech. Pracuje w całej Europie i Stanach Zjednoczonych. Jej praca w muzyce i teatrze zawsze była inspirowana rdzennymi kulturami i dźwiękami pochodzącymi z całego świata. Po ataku w Dombasie, w latach 2014-2016, Sadovska kilkakrotnie koncertowała wzdłuż linii frontu po wschodniej Ukrainie. Jej solowy spektakl jest wynikiem spotkań i rozmów z mieszkańcami tych zapomnianych obszarów. Łączy w sobie eksperymenty wokalne i dźwiękowe z nagraniami terenowymi, elektronicznymi dźwiękami, pieśniami ludowymi i poezją wojenną, tworząc unikalną opowieść muzyczną. Projekt dźwiękowy: Stefan Bohne, wsparcie artystyczne: Jörga Ritzenhoffa i André Erlena, wiersze Serhij Zhadana i Liubova Iakymchuka. Wydarzenie w ramach Dni Kultury Białoruskiej i Ukraińskiej.

Źródło: kulturalnie.waw.pl

Media: Alvaro Morata blisko Atletico Madryt. Ma tam trafić na wypożyczenie

19.01.2019 23:51

Jak podaje "Marca", Alvaro Morata jest coraz bliżej przejścia do Atletico Madryt. Hiszpan ma tam trafić na wypożyczenie z opcją pierwokupu za około 60 milionów euro.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Media: Alvaro Morata blisko Atletico Madryt. Ma tam trafić na wypożyczenie

19.01.2019 23:51

Jak podaje "Marca", Alvaro Morata jest coraz bliżej przejścia do Atletico Madryt. Hiszpan ma tam trafić na wypożyczenie z opcją pierwokupu za około 60 milionów euro.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

reklama
Kontakt z nami