Wiadomości z tagiem Europa  RSS
Praca za granicą Pokojowa/Pokojowy

17.01.2019 6:08

Euro Recruitment Consulting to wiodąca firma w branży pośrednictwa pracy za granicą oraz kompleksowego doradztwa personalnego. Od 14 lat z powodzeniem zapewniamy prace tylko u sprawdzonych, zagranicznych pracodawców jak i na zlecenie naszych pomorskich klientów. Gwarantujemy najwyższy poziom usług. Atrakcyjne zarobki w urokliwych, bardzo ciekawych i przyjaznych lokalizacjach, umowy o pracę czy pomoc w organizacji przejazdów. Chętnie służymy pomocą oraz zapewniamy stały kontakt w przypadku podjęcia pracy. Obecnie dla naszego klienta we Francji poszukujemy osoby na stanowisko Pokojowej/Pokojowego do pracy w 5* hotelu w Alpach Francuskich Obowiązki: •Przygotowywanie i utrzymywanie w czystości pokoi hotelowych •Utrzymywanie w czystości sprzętów i pomieszczeń używanych do pracy Wymagania: •Minimum roczne doświadczenie •Wysoki poziom kultury osobistej •Zaangażowanie i chęć do pracy •Znajomość języka angielskiego Oferujemy: •Umowę o pracę •Atrakcyjne wynagrodzenie •Bezpłatne zakwaterowanie •Pomoc w organizacji przejazdu Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mailowy: [email protected] lub kontakt pod nr tel.: 587819111.W tytule wiadomości należy podać numer referencyjny: pok/fr/19 Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

MŚ 2019: klasyczny mecz dwóch połówek. Hiszpanie pewnie pokonali Macedonię

16.01.2019 22:09

Wyrównana pierwsza połowa oraz hiszpański koncert w drugiej. Mistrzowie Europy wygrali z Macedonią 32:21 i dopisali kolejne dwa punkty w tabeli.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

El. ME 2020: rywale Polaków mają nowego selekcjonera. Slavisa Stojanović poprowadzi Łotyszy

16.01.2019 14:50

Slavisa Stojanović został nowym selekcjonerem reprezentacji Łotwy. Drużyna ta jest rywalem Polaków w eliminacjach do mistrzostw Europy 2020.

Tagi: Europa
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Zabójstwo Adamowicza. KE wydała oświadczenie

16.01.2019 14:33

"Nie powinno być miejsca na polityczną przemoc oraz nienawiść w polityce w dzisiejszej Europie" - głosi oświadczenie Komisji Europejskiej ws....

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Czynsze za powierzchnie biurowe mogą wzrosnąć

16.01.2019 13:44

Według prognoz międzynarodowej firmy doradczej Savills, w 2019 roku czynsze za powierzchnie biurowe mogą wzrosnąć w Europie średnio o 3,4 proc. w ujęciu rocznym wskutek niskiej stopy bezrobocia i niewystarczającej podaży najbardziej atrakcyjnych nieruchomości.

Źródło: www.propertynews.pl

CERN proponuje nowy gigantyczny akcelerator zderzeniowy

16.01.2019 13:15

CERN opublikował wstępny raport projektowy (Conceptual Design Report), w którym zarysowano plany nowego akceleratora zderzeniowego. Future Circular Collider (FCC) miałby być niemal 4-krotnie dłuższy niż Wielki Zderzacz Hadronów (LHC) i sześciokrotnie bardziej potężny. Urządzenie, w zależności od jego konfiguracji, miałoby kosztować od 9 do 21 miliardów euro.

Źródło: kopalniawiedzy.pl

Sojusznik Trumpa: Dlaczego nasi chłopcy mają umierać za Łotwę? Polska to nie Europa Zachodnia

16.01.2019 11:38

Po doniesieniach o chęci Trumpa do wyjścia z NATO, sens sojuszu zakwestionował jeden z jego najbliższych medialnych zwolenników, Tucker Carlson. -...

Tagi: NATO, Europa
Źródło: wiadomosci.wp.pl

airBaltic ma być nowym Wizz Airem! Stworzą nową tanią linię w Europie

16.01.2019 10:29

Łotewskiemu przewoźnikowi pomoże najbardziej uznany ekspert od low-costów, a na dodatek nowa linia ma latać najnowocześniejszym samolotem świata! Dodajmy do tego fakt, że airBaltic już jest najbardziej punktualną linią lotniczą w Europie i... możemy powoli zacierać ręce z radości.

Źródło: www.fly4free.pl

Sławomir Peszko: Moja kariera to sukces

16.01.2019 9:44

Zdobyłem wszystko w Polsce, grałem w Niemczech, w Anglii, mam 44 mecze w kadrze, byłem na mistrzostwach świata i Europy. Nie oceniam swojej kariery przez pryzmat ostatnich zdarzeń, patrzę na całość - mówi Sławomir Peszko.

Tagi: Europa, PESEL
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Tristan Capital Partners i White Star Real Estate kupiły portfel magazynów miejskich

16.01.2019 8:23

Fundusz EPISO4 zarządzany przez Tristan Capital Partners i White Star Real Estate kupił za 86 milionów euro portfel pięciu magazynów w Polsce o łącznej powierzchni 162 tys. mkw., wynajętej w 90 proc.

Źródło: www.propertynews.pl

reklama
Kontakt z nami