Wiadomości z tagiem Dzienniki  RSS
Pielęgniarka / Pielęgniarz / Ratownik medyczny - praca na zimowisku

14.11.2018 8:16

FUNDACJA BULLERBYN NA RZECZ WSPÓLNOTY DZIECI I DOROSŁYCH
wyżywienie (5 posiłków dziennie), zakwaterowanie  pracę w młodym zespole i dobrej
Lokalizacja: mazowieckie, Świętochów k. Tarczyna
Obszar zawodowy: Medycyna / Opieka zdrowotna

Źródło: www.praca.pl

Sponsor może pomóc Wiśle Kraków ściągnąć Jakuba Błaszczykowskiego

14.11.2018 7:51

Pozyskanie Jakuba Błaszczykowskiego przez Wisłę Kraków byłoby hitem transferowym. W kwestiach finansowych klub może wspomóc firma Drutex, która byłaby skłonna pokryć część wynagrodzenia reprezentanta Polski - informuje dziennik Sport.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

„The Guardian” z wpłatami od miliona czytelników. „Dla polskich wydawców to trudna droga”

13.11.2018 20:34

Brytyjski dziennik „The Guardian” ujawnił, że od 2016 roku otrzymał finansowe wsparcie od ponad miliona czytelników. Datki pochodzą od użytkowników ze 170 krajów, przeważają jednak użytkownicy z USA. - „Guardian” ma zaufanie czytelników, ten model biznesowy dla polskich wydawców to trudna droga, nie wiem czy ktoś chciałby ją obrać - ocenia dla Wirtualnemedia.pl Paweł Nowacki, konsultant rozwiązań dla mediów.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Serie A. Oficjalnie: Velazquez zwolniony z Udinese

13.11.2018 19:52


Jak poinformował klub Udinese, Julio Velazquez został zwolniony z funkcji trenera pierwszego zespołu. Hiszpański trener poprowadził zespół do zaledwie dwóch zwycięstw oraz trzech remisów i ośmiu porażek. Według dziennika ”La Repubblica”, zgodnie z oczekiwaniami jego następcą zostanie Davide Nicola.

Tagi: Dzienniki
Źródło: eurosport.interia.pl

Bartoszewski nazwany "bydlakiem". Dziennikarz zawieszony

13.11.2018 17:41

Dziennikarz Programu III Polskiego Radia Wojciech Reszczyński został zawieszony przez dyrekcję. Podczas prowadzonej przez niego audycji Władysław Bartoszewski został nazwany "bydlakiem".

Źródło: www.rp.pl

Przewodniczący KNF podał się do dymisji. Miał złożyć propozycję korupcyjną Leszkowi Czarenckiemu

13.11.2018 16:41

Przewodniczący KNF Marek Chrzanowski podał się do dymisji - podała Polska Agencja Prasowa. Ma to związek z doniesieniami "Gazety Wyborczej" o rozmowie Chrzanowskiego z Leszkiem Czarneckim. Według dziennika jeden z najbogatszych Polaków miał otrzymać od przewodniczącego KNF propozycję korupcyjną.

Źródło: www.money.pl

Rząd szuka sposobu na odwołanie Marka Chrzanowskiego

13.11.2018 14:45


Rząd szuka sposobu na szybkie odwołanie szefa Komisji Nadzoru Finansowego Marka Chrzanowskiego - ustalił dziennikarz RMF FM. Możliwa jest pilna zmiana ustawy w tej sprawie.

Źródło: fakty.interia.pl

Podatki 2019: Duża nowela ustawy o PIT już w Dzienniku Ustaw

13.11.2018 14:00

W Dzienniku Ustaw opublikowano nowelizację ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz niektórych innych ustaw. Główną nowością będzie usługa polegająca na wypełnieniu zeznania podatkowego PIT przez Krajową Administrację Skarbową - bez konieczności składania przez podatnika wniosku. Większość nowych przepisów wejdzie w życie już z początkiem 2019 r.

Źródło: www.podatki.biz

Andrew Benson: Williams nie ogłosi nazwiska drugiego kierowcy przed GP Abu Zabi

13.11.2018 13:41

Dziennikarz BBC, Andrew Benson poinformował, że Williams nie ogłosi nazwiska drugiego kierowcy na sezon 2019 przed Grand Prix Abu Zabi.

Źródło: sport.onet.pl

reklama
Kontakt z nami