Wiadomości z tagiem Dziennikarze  RSS
dziś, 21 sty 20:30 (TVP Sport) - 4-4-2

21.01.2019 5:25


W programie kulisy polskiego futbolu odsłaniane przez dociekliwych dziennikarzy i ekspertów. Dariusz Szpakowski wraz ze swoimi gośćmi analizuje...

Źródło: teletydzien.interia.pl

Niemieckie media zaskoczone wpadką Stocha. "Co tu się dzieje?!"

20.01.2019 18:15

"Co tu się dzieje?!" - tak niemieccy dziennikarze zareagowali na wpadkę Kamila Stocha, który nie awansował do drugiej serii niedzielnego konkursu w Zakopanem. Powody do radości mają za to Austriacy, ze względu na triumf Stefana Krafta.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Niespodzianka dla kibiców. Powrót Włodzimierza Szaranowicza

20.01.2019 17:34

TVP przygotowało niespodziankę dla kibiców. Drugą serię niedzielnego konkursu skoków narciarskich, wspólnie z Przemysławem Babiarzem, skomentował Włodzimierz Szaranowicz. Dla legendy dziennikarstwa był to powrót do komentowania po wielu miesiącach.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Maria Szarapowa zaskoczona na konferencji. Dziennikarz zapytał o meldonium

20.01.2019 9:38

Maria Szarapowa przegrała po trzysetowym boju z Ashleigh Barty i w IV rundzie pożegnała się z wielkoszlemowym Australian Open 2019. Na pomeczowej konferencji dziennikarze zadali Rosjance parę trudnych pytań.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Za co Agata Młynarska podziwia syna?

20.01.2019 5:30


Syn Agaty Młynarskiej (53 l.), Stanisław, postawił wszystko na jedną kartę. Dziennikarka kibicuje mu i nie kryje dumy!

Źródło: www.pomponik.pl

Sergio i Siergiej – na FFN-Z

20.01.2019 1:54

Na styczniowym Forum Filmów Nie-Zwyczajnych zagramy komediodramat Sergio i Siergiej.
Spotkanie filmowe tradycyjnie poprowadzi o. dr Marek Kotyński CSsR, filmoznawca, teolog duchowości jak również wykładowca PWTW.
OPIS FILMU
Autentyczna historia rosyjskiego kosmonauty uwięzionego w kosmosie. Rok 1991. Sergio, profesor filozofii marksistowskiej, próbuje związać koniec z końcem, gdy w wyniku rozpadu ZSRR Kubę dosięga wielki kryzys ekonomiczny. W tym samym czasie, Siergiej, ostatni sowiecki kosmonauta zostaje zapomniany i uwięziony na popsutej stacji orbitalnej Mir. Przypadkowo, Rosjanin nawiązuje radiowy kontakt z Sergio. Kubański profesor, będący tudzież jedyną nadzieją na ratunek Siergieja, postanawia nagłośnić sprawę i kontaktuje się ze znanym amerykańskim dziennikarzem, którego z kolei śledzi CIA.
Bilety - w cenie 15 zł dostępne on-line na stronie sklepu "Chrześcijańskie Granie". Stacjonarnie w dniu wydarzenia.
Szczegóły: www.dobremiejsce.org

Źródło: kulturalnie.waw.pl

Mowa nienawiści w internecie. Czy przekroczyliśmy granicę?

19.01.2019 21:44

Po śmierci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza - choć rodzina apelowała o spokój i rozwagę w politycznych komentarzach - spierają się wszyscy: politycy, dziennikarze i osoby publiczne. Swoją aktywność zwiększyły także internetowe trolle. Czy mowa nienawiści osiągnęła apogeum? Czy jest szansa odwrotu i zlikwidowania tego zjawiska? O to zapytaliśmy dziennikarzy.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

PŚ w Zakopanem: uszczypliwy komentarz Kamila Stocha w rozmowie z dziennikarzem TVP. "Nie chcę być złośliwy"

19.01.2019 19:34

- Nie mam nic przeciwko temu, że Dawid odebrał mi rekord skoczni. Nie miałbym też nic przeciwko, gdybym w ogóle nie musiał rozmawiać - na taki uszczypliwy komentarz pozwolił sobie Kamil Stoch w czasie rozmowy z dziennikarzem TVP Maciejem Jabłońskim.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Guru skazany za zabójstwo dziennikarza, który pisał o gwałtach w sekcie

19.01.2019 17:28


Hinduistyczny guru został skazany w Indiach na dożywocie za zabójstwo dziennikarza, który ujawnił historię kobiet gwałconych przez członków jego sekty. Do zabójstwo doszło 17 lat temu.

Źródło: www.rmf24.pl

Marzena Sarapata w ukryciu. Zaczęła posługiwać się nazwiskiem męża

19.01.2019 9:48

Marzena Sarapata po rezygnacji z funkcji prezesa w Wiśle Kraków zniknęła z życia publicznego. Dziennikarz Szymon Jadczak zdradził, że zaczęła posługiwać się nazwiskiem męża.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

reklama
Kontakt z nami