Wiadomości z tagiem Dziennikarze  RSS
Krzysztof Głowacki drugi w rankingu ESPN

14.11.2018 8:26


Trzech polskich pięściarzy umieszczono w zestawieniu najlepszych dziesięciu pięściarzy świata w każdej kategorii rankingu dziennikarzy ESPN.

Źródło: eurosport.interia.pl

Były szef KNF Marek Chrzanowski wrócił do Warszawy

14.11.2018 7:40


Były szef Komisji Nadzoru Finansowego Marek Chrzanowski wrócił w środę nad ranem z Singapuru do Warszawy. Opuścił lotnisko wejściem dla VIP-ów; nie rozmawiał z dziennikarzami.

Afera KNF: Marek Chrzanowski jest już w Polsce. Premier chce szybkiego wyjaśnienia sprawy

14.11.2018 7:39


​Były szef Komisji Nadzoru Finansowego Marek Chrzanowski jest już w kraju. Nad ranem przyleciał z Singapuru do Warszawy. Lotnisko opuścił wejściem dla VIP-ów i nie rozmawiał z dziennikarzami. We wtorek Chrzanowski złożył rezygnację z pełnionej funkcji. Dymisja została przyjęta przez premiera. Mateusz Morawiecki, jak informowała w rozmowie z RMF FM rzecznik rządu Joanna Kopcińska, spotkał się wieczorem z szefami służb i prokuratorem generalnym w sprawie byłego szefa KNF. Dodała, że "premier zobowiązał instytucje do współpracy w celu szybkiego...

Pt, 23 lis 22:05 (Polsat) - The story of my life. Historia naszego życia

14.11.2018 0:46


Tym razem Katarzyna Montgomery będzie gościć w studiu Michała Wiśniewskiego i Dominikę Tajner-Wiśniewską. Dziennikarka pomówi o bogatej przeszłości...

Źródło: teletydzien.interia.pl

Maciej Pieprzyca kręci film o wybitnym pianiście. "Typ bohatera, który mnie zawsze interesował"

13.11.2018 21:25


Maciej Pieprzyca pracuje nad filmem "Ikar. Legenda Mietka Kosza". We wtorek zdjęcia były realizowane w Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej. "Mietek Kosz żył tylko 29 lat, ale to fascynująca biografia i bardzo złożona osobowość. Zachwycił mnie najpierw jako człowiek. To taki typ bohatera, który mnie zawsze interesował - outsider, mierzący się z życiem, z przeciwnościami życia, przegrywający, wygrywający, ale bohater, który czegoś chce, do czegoś dąży, nie jest bierny" – podkreślił Pieprzyca w czasie spotkania z dziennikarzami.

Źródło: www.rmf24.pl

Anna Wojtacha – spotkanie z reportażem

13.11.2018 20:09

Wieczór autorski z Anną Wojtacha dziennikarką, korespondentką wojenną. W kraju Putina szuka ludzi w sytuacjach ekstremalnych.

Źródło: kulturalnie.waw.pl

CNN pozwało Donalda Trumpa. Biały Dom odebrał dziennikarzowi akredytację

13.11.2018 19:45

Poza prezydentem USA pozwanych zostało pięciu członków administracji Donalda Trumpa. Sprawa dotyczy odebrania akredytacji i przepustki do Białego...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

CNN pozywa Trumpa za odebranie akredytacji jej dziennikarzowi

13.11.2018 18:41

Stacja CNN pozwała we wtorek Donalda Trumpa oraz pięciu członków prezydenckiej administracji za odebranie akredytacji i przepustki do Białego Domu jej dziennikarzowi Jimowi Acoście, którego pytania na konferencji prasowej w zeszłym tygodniu bardzo zirytowały prezydenta.

Źródło: www.gazetaprawna.pl

Bartoszewski nazwany "bydlakiem". Dziennikarz zawieszony

13.11.2018 17:41

Dziennikarz Programu III Polskiego Radia Wojciech Reszczyński został zawieszony przez dyrekcję. Podczas prowadzonej przez niego audycji Władysław Bartoszewski został nazwany "bydlakiem".

Źródło: www.rp.pl

reklama
Kontakt z nami