Wiadomości z tagiem Donald Tusk  RSS
Tusk po porażce May ws. Brexitu: Kto będzie miał wreszcie odwagę wskazać rozwiązanie?

15.01.2019 21:39


Donald Tusk w mocnych słowach skomentował odrzucenie przez brytyjską Izbę Gmin projektu umowy ws. warunków wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej. "Jeśli porozumienie jest niemożliwe, a nikt nie chce braku porozumienia, to kto będzie miał wreszcie odwagę powiedzieć, jakie jest jedyne pozytywne rozwiązanie?"- napisał szef Rady Europejskiej na Twitterze.

Źródło: rmf24.pl

Błyskawiczny komentarz Tuska do głosowania ws. brexitu

15.01.2019 21:00


"Jeśli porozumienie jest niemożliwe, a nikt nie chce braku porozumienia, to kto wreszcie będzie miał odwagę powiedzieć, jakie jest jedyne pozytywne rozwiązanie?"- napisał szef Rady Europejskiej Donald Tusk na Twitterze, komentując wynik głosowania w brytyjskiej Izbie Gmin.

Źródło: fakty.interia.pl

May apeluje do UE o gwarancje. Tusk i Juncker: umowa "rozwodowa" bez zmian

15.01.2019 1:45

Brytyjska premier Theresa May zaapelowała w poniedziałek w liście do przywódców UE o udzielenie dalszych gwarancji dotyczących brexitu. Szef KE Jean-Claude Juncker i szef Rady Europejskiej Donald Tusk odparli, że "umowa rozwodowa" nie podlega zmianom.

Źródło: www.gazetaprawna.pl

"Gdańsk wie, kogo stracił"

15.01.2019 0:01


W poniedziałek po południu w szpitalu zmarł prezydent Gdańska Paweł Adamowicz. Na wieść o jego śmierci popłynęły kondolencje z kraju i świata. "Byłeś zawsze tam, gdzie trzeba było pokazać dobrą i odważną twarz i stanąć przeciwko złu" – mówił o tragicznie zmarłym Donald Tusk.

Źródło: fakty.interia.pl

Poruszony Donald Tusk: musiałeś Pawle czekać tak długo, żeby zobaczyć, ilu masz przyjaciół

14.01.2019 19:17

- Drogi Pawle, jesteśmy tu dzisiaj z tobą jako twoi przyjaciele. Musiałeś czekać tak długo, aż do tak tragicznej chwili, by zobaczyć, już z...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Tusk: Obronimy Gdańsk, Polskę i Europę przed nienawiścią i pogardą

14.01.2019 19:11


"Chcę ci dzisiaj, kochany Pawle obiecać w imieniu nas wszystkich - gdańszczan, Polaków i Europejczyków - że dla Ciebie i dla nas wszystkich obronimy nasz Gdańsk, naszą Polskę i naszą Europę przed nienawiścią i pogardą" - powiedział szef Rady Europejskiej Donald Tusk na wiecu poświęconym pamięci tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Tysiące mieszkańców Gdańska zebrały się przy pomniku Neptuna na Długim Targu.

Źródło: rmf24.pl

W Gdańsku zebrały się tłumy dla Pawła Adamowicza. Wzruszony Donald Tusk przemówił

14.01.2019 18:57

Szef Rady Europejskiej Donald Tusk przybył do Gdańska. Wygłosił przejmującą mowę. Razem z tysiącami osób żegnał Pawła Adamowicza, prezydenta...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Tysiące ludzi w całej Polsce protestuje w milczeniu

14.01.2019 16:20

W całej Polsce odbywają się dziś marsze przeciw nienawiści i przemocy. To reakcja na wczorajszy zamach na prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. - Pawle, obronimy Gdańsk i Polskę przed nienawiścią i pogardą - mówił w Gdańsku szef Rady Europejskiej Donald Tusk.

Źródło: www.rp.pl

reklama
Kontakt z nami