Wiadomości z tagiem Deutsche Bank  RSS
Nowe możliwości bankowania z Santander Bank Polska [materiał partnera]

13.11.2018 14:01


Wkrótce klienci detaliczni, w tym private bankingu oraz małe i średnie przedsiębiorstwa obsługiwane dotychczas przez Deutsche Bank Polska, dołączą do grona klientów Santander Bank Polska.

Źródło: www.bankier.pl

PKO BP i Pekao warte więcej od Deutsche Banku [Wykres tygodnia]

09.11.2018 14:46


W tym tygodniu dwa największe polskie banki przedstawiły wyniki za III kwartał. Były one wyższe, niż zakładał konsensus, co rynek wynagrodził wzrostem notowań akcji obu banków.

Źródło: www.bankier.pl

Santander BP rozpoczyna proces włączenia operacyjnego wydzielonej części DBPL

09.11.2018 11:46


Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie dokonał zmiany statutu Santander Bank Polska, polegającej na podwyższeniu kapitału zakładowego banku w związku z podziałem Deutsche Bank Polska (DBPL). Tym samym dzisiaj nastąpiło nabycie wydzielonej części...

Masz konto w tym banku? W weekend możesz mieć problemy z operacjami

09.11.2018 11:40


Już w ten weekend Santander Bank Polska przejmie cześć detaliczną Deutsche Bank Polska. Co to oznacza dla obecnych klientów? Przejęcie wydzielonej części detalicznej Deutsche Bank Polska przez Santander Bank Polska to wynik fuzji na polskim rynku bankowym. Santander Bank Polska w weekend przejmie blisko 400 tys. klientów Deutsche Banku. Utrudnienia w operacjach bankowych W związku […]

Źródło: spottedlublin.pl

Santander Bank Polska przejmuje część Deutsche Banku. Co muszą wiedzieć klienci?

06.11.2018 18:00


W najbliższy weekend Santander Bank Polska przejmie wydzieloną część Deutsche Banku wraz z jego klientami. Za jednym podejściem bank przeprowadzi dwie fuzje - prawną i operacyjną. Oznacza to, że klienci przejmowanego banku zostaną od razu przeniesieni na systemy Santandera.

Źródło: www.bankier.pl

Bankowy rozkład jazdy na listopad 2018 r.

06.11.2018 14:58


Przejęcie wydzielonej części Deutsche Banku przez Santander Bank Polska oraz nowy cennik w Idea Banku to najważniejsze z wydarzeń tego miesiąca.

Źródło: www.bankier.pl

Santander Bank Polska przejmuje część Deutsche Banku. Co muszą wiedzieć klienci?

06.11.2018 10:33


W najbliższy weekend Santander Bank Polska przejmie wydzieloną część Deutsche Banku wraz z jego klientami.  Za jednym podejściem bank przeprowadzi dwie fuzje - prawną i operacyjną. Oznacza to, że klienci przejmowanego banku zostaną od razu przeniesieni na systemy Santandera.

Źródło: www.bankier.pl

Millennium bierze Euro Bank

06.11.2018 8:42

BGŻ BNP Paribas wchłonął Raiffeisen Bank Polska. Wkrótce to samo z Deutsche Bank Polska zrobi Santander. Wczoraj ogłoszono kolejne przejęcie.

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

reklama
Kontakt z nami