Wiadomości z tagiem Deutsche Bank Polska  RSS
Będą zwolnienia grupowe w Deutsche Bank Polska

04.12.2018 18:04

W związku z przejęciem części działalności przez Santander, Deutsche Bank Polska nie potrzebuje już tylu pracowników, co kiedyś. Od grudnia mają ruszyć zwolnienia grupowe.

Nowe możliwości bankowania z Santander Bank Polska [materiał partnera]

13.11.2018 14:01


Wkrótce klienci detaliczni, w tym private bankingu oraz małe i średnie przedsiębiorstwa obsługiwane dotychczas przez Deutsche Bank Polska, dołączą do grona klientów Santander Bank Polska.

Źródło: www.bankier.pl

Santander BP rozpoczyna proces włączenia operacyjnego wydzielonej części DBPL

09.11.2018 11:46


Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie dokonał zmiany statutu Santander Bank Polska, polegającej na podwyższeniu kapitału zakładowego banku w związku z podziałem Deutsche Bank Polska (DBPL). Tym samym dzisiaj nastąpiło nabycie wydzielonej części...

Masz konto w tym banku? W weekend możesz mieć problemy z operacjami

09.11.2018 11:40


Już w ten weekend Santander Bank Polska przejmie cześć detaliczną Deutsche Bank Polska. Co to oznacza dla obecnych klientów? Przejęcie wydzielonej części detalicznej Deutsche Bank Polska przez Santander Bank Polska to wynik fuzji na polskim rynku bankowym. Santander Bank Polska w weekend przejmie blisko 400 tys. klientów Deutsche Banku. Utrudnienia w operacjach bankowych W związku […]

Źródło: spottedlublin.pl

Millennium bierze Euro Bank

06.11.2018 8:42

BGŻ BNP Paribas wchłonął Raiffeisen Bank Polska. Wkrótce to samo z Deutsche Bank Polska zrobi Santander. Wczoraj ogłoszono kolejne przejęcie.

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

reklama
Kontakt z nami