Wiadomości z tagiem Deutsche Bank Polska  RSS
Nowe możliwości bankowania z Santander Bank Polska [materiał partnera]

13.11.2018 14:01


Wkrótce klienci detaliczni, w tym private bankingu oraz małe i średnie przedsiębiorstwa obsługiwane dotychczas przez Deutsche Bank Polska, dołączą do grona klientów Santander Bank Polska.

Źródło: www.bankier.pl

Santander BP rozpoczyna proces włączenia operacyjnego wydzielonej części DBPL

09.11.2018 11:46


Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie dokonał zmiany statutu Santander Bank Polska, polegającej na podwyższeniu kapitału zakładowego banku w związku z podziałem Deutsche Bank Polska (DBPL). Tym samym dzisiaj nastąpiło nabycie wydzielonej części...

Masz konto w tym banku? W weekend możesz mieć problemy z operacjami

09.11.2018 11:40


Już w ten weekend Santander Bank Polska przejmie cześć detaliczną Deutsche Bank Polska. Co to oznacza dla obecnych klientów? Przejęcie wydzielonej części detalicznej Deutsche Bank Polska przez Santander Bank Polska to wynik fuzji na polskim rynku bankowym. Santander Bank Polska w weekend przejmie blisko 400 tys. klientów Deutsche Banku. Utrudnienia w operacjach bankowych W związku […]

Źródło: spottedlublin.pl

Millennium bierze Euro Bank

06.11.2018 8:42

BGŻ BNP Paribas wchłonął Raiffeisen Bank Polska. Wkrótce to samo z Deutsche Bank Polska zrobi Santander. Wczoraj ogłoszono kolejne przejęcie.

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

UOKiK sprawdza banki. Blisko 2 tys. zł za świstek papieru

23.08.2018 13:16

Prezes UOKiK sprawdza praktykę banków dotyczącą sposobu naliczania opłat za wystawienie zaświadczeń o historii spłaty kredytu. Pod lupą jest 15 banków. Pierwszy bank, któremu UOKiK postawił zarzuty to Deutsche Bank Polska.

Źródło: www.money.pl

UOKiK: Deutsche Bank Polska odda obecnym i byłym klientom opłaty za konto

09.08.2018 12:42

Deutsche Bank Polska odda obecnym i byłym klientom opłaty za konta - poinformował w czwartek Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Jak podał urząd, jeżeli bank wprowadza opłaty za konto powiązane z kredytem, musi zagwarantować konsumentowi rezygnację z tego rachunku bez kosztów.

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

W jeden weekend klienci Deutsche Banku staną się klientami Santandera

27.07.2018 8:19

To będzie jedna z większych logistycznie operacji na polskim rynku bankowym. Pod koniec 2018 r. klienci Deutsche Bank Polska staną się klientami BZ WBK, który wcześniej zmieni nazwę na Santander Bank Polska.

Źródło: www.money.pl

KNF zgodziła się na podział Deutsche Bank Polska przez wydzielenie części majątku do BZ WBK

17.07.2018 20:28


Komisja Nadzoru Finansowego zgodziła się na podział Deutsche Bank Polska przez wydzielenie części majątku do BZ WBK w zamian za akcje BZ WBK emitowane dla Deutsche Bank AG - podał KNF w komunikacie po wtorkowym posiedzeniu.

KNF dała zgodę na podział Deutsche Bank Polska. BZ WBK czeka na finalizację przejęcia

17.07.2018 19:58

BZ WBK ma już otwartą drogę do finalizacji przejęcia Deutsche Banku. Komisja Nadzoru Finansowego jednogłośnie zezwoliła na podział Deutsche Bank Polska SA.

reklama
Kontakt z nami