Wiadomości z tagiem Brexit  RSS
​Brexit: Theresa May przedstawi nowy plan

16.01.2019 6:35


Brytyjscy parlamentarzyści nie chcą porozumienia wynegocjowanego z Unią Europejską przez Theresą May, nie chcą też wychodzić bez porozumienia. Nie chcą, by Wielka Brytania wróciła na łono UE i nie chcą drugiego referendum. Theresa May przygotowuje nowy plan.

Źródło: fakty.interia.pl

Jest data pogrzebu Pawła Adamowicza. Izba Gmin odrzuciła umowę ws. Brexitu [PODSUMOWANIE DNIA]

16.01.2019 3:00

Wtorek był kolejnym dniem, w którym serwisy informacyjne zdominowały informacje dotyczące śmierci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Wieczorem pojawiły się ważne

Źródło: blacksport.pl

Irlandia przygotowuje się na brexit bez umowy z Unią Europejską

15.01.2019 23:17


Po odrzuceniu przez Izbę Gmin projektu brexitu przedstawionego przez rząd Theresy May wicepremier Irlandii Simon Coveney poinformował we wtorek wieczorem, że rząd przygotowuje "megapakiet" ustaw na wypadek wyjścia W. Brytanii z UE bez umowy.

Tagi: Brexit
Źródło: fakty.interia.pl

Mateusz Morawiecki: bezumowny Brexit jest złym rozwiązaniem tak dla Wielkiej Brytanii, jak i samej UE

15.01.2019 22:10

- Bezumowny Brexit jest złym rozwiązaniem tak dla Wielkiej Brytanii, jak i samej UE. Razem z naszymi partnerami w UE odniesiemy się do nowych...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Jest data pogrzebu Pawła Adamowicza. Izba Gmin odrzuciła umowę ws. Brexitu [PODSUMOWANIE DNIA]

15.01.2019 21:59


[wyroznij-prawo]

Tagi: Brexit
Źródło: rmf24.pl

Jest data pogrzebu Pawła Adamowicza. Izba Gmin odrzuciła umowę ws. Brexitu [PODSUMOWANIE DNIA]

15.01.2019 21:59


Wtorek był kolejnym dniem, w którym serwisy informacyjne zdominowały informacje dotyczące śmierci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Wieczorem pojawiły się ważne doniesienia z Wielkiej Brytanii dotyczące Brexitu. Co jeszcze się wydarzyło? Przeczytajcie nasze podsumowanie dnia!

Źródło: www.rmf24.pl

Tusk po porażce May ws. Brexitu: Kto będzie miał wreszcie odwagę wskazać rozwiązanie?

15.01.2019 21:39


Donald Tusk w mocnych słowach skomentował odrzucenie przez brytyjską Izbę Gmin projektu umowy ws. warunków wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej. "Jeśli porozumienie jest niemożliwe, a nikt nie chce braku porozumienia, to kto będzie miał wreszcie odwagę powiedzieć, jakie jest jedyne pozytywne rozwiązanie?"- napisał szef Rady Europejskiej na Twitterze.

Źródło: rmf24.pl

Komentarze po głosowaniu ws. Brexitu. "Czas się prawie skończył"

15.01.2019 21:22


Izba Gmin zagłosowała przeciwko proponowanemu przez rząd Theresy May projektowi umowy wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej. Przeciwko propozycji głosowało 432 posłów przy zaledwie 202 głosach poparcia. Jak komentują tę sytuację politycy z różnych krajów? Najciekawsze wypowiedzi zebraliśmy poniżej?

Źródło: rmf24.pl

reklama
Kontakt z nami