Wiadomości z tagiem Bodo  RSS
Najpiękniejsze polskie piosenki na antenie Radia BiałystokNajpiękniejsze polskie piosenki na antenie Radia Białystok

11.11.2018 21:51


Część tytułów zaproponował szef muzyczny rozgłośni Marcin Kozłowski, resztę - wybrali internauci w ankiecie prowadzonej na radiowym Faceboku.
Na naszej antenie zagramy zarówno przedwojenne przeboje - jak "Ach śpij kochanie" Eugeniusza Bodo i Adolfa...

Źródło: www.radio.bialystok.pl

Suzuki Vitara: 30 lat tradycji

07.11.2018 13:12

Vitara jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych crossoverów na rynku. Zadebiutowała w 1988 r. i od tego czasu cieszy się niesłabnącą popularnością. Najnowsze wcielenie przekonuje funkcjonalnym wnętrzem, turbodoładowanymi silnikami i niezłymi właściwościami off-roadowymi.

Źródło: www.rp.pl

Trzaskowski poparł Kröniga i Wentę

31.10.2018 21:53

- Walczymy o nowoczesne, europejskie miasta - mówił w Skarżysku-Kamiennej Rafał Trzaskowski podczas spotkania, na którym poparł kandydaturę Konrada Kröniga na prezydenta miasta. Konrad Krönig, obecnie urzędujący prezydent, w drugiej turze wyborów samorządowych zmierzy się z Mariuszem Bodo z Prawa i Sprawiedliwości.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Jarosław Kaczyński: do Skarżyska musi przyjść „dobra zmiana”

30.10.2018 20:24

- Skarżysko musi się zmienić, tu musi przyjść „dobra zmiana” - mówił Jarosław Kaczyński podczas konwencji wyborczej w Skarżysku-Kamiennej. Prezes Prawa i Sprawiedliwości przyjechał, aby udzielić poparcia kandydatowi PiS-u na prezydenta miasta Mariuszowi Bodo, ale także pozostałym osobom startującym z ramienia partii w regionie.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Jarosław Kaczyński w Skarżysku. Wesprze Mariusza Bodo

30.10.2018 10:16

Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński odwiedzi dziś Skarżysko-Kamienną, gdzie weźmie udział w spotkaniu wyborczym Mariusza Bodo, kandydata na prezydenta miasta z mieszkańcami. Przed II turą wyborów samorządowych, prezes PiS wizytuje te miasta, w których kandydaci Prawa i Sprawiedliwości walczą o fotel burmistrza lub prezydenta.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Mariusz Bodo: likwidowane w Skarżysku szkoły zostaną przywrócone

26.10.2018 15:47

Przywrócenie zlikwidowanych szkół w Skarżysku i oddzielenie przedszkoli od podstawówek zapowiada kandydat PiS na prezydenta miasta Mariusz Bodo. Podczas spotkania zorganizowanego przy Szkole Podstawowej numer 9 na osiedlu Pogorzałe przedstawił najważniejsze założenia swojego programu dotyczącego szkolnictwa.

Tagi: Bodo, Szkoły
Źródło: www.radio.kielce.pl

Nie obędzie się bez drugiej tury wyborów w Skarżysku

22.10.2018 15:09

Druga tura będzie potrzebna do wyłonienia prezydenta Skarżyska-Kamiennej. Spotkają się w niej urzędujący prezydent Konrad Krönig startujący z własnego komitetu oraz Mariusz Bodo z Prawa i Sprawiedliwości. Według danych PKW pierwszy z nich otrzymał 42,4 procent głosów, a drugi 33 procent.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Jak zmienić Skarżysko? Kandydat PiS ma plan

16.10.2018 13:27

Gruntowna przebudowa targowiska miejskiego w Skarżysku-Kamiennej i zmiany w zarządzaniu miastem zapowiadał podczas spotkania z wyborcami kandydat na prezydenta miasta Mariusz Bodo. Wsparli go parlamentarzyści Anna Krupka i Krzysztof Lipiec.

Źródło: www.radio.kielce.pl

TEST – RENAULT MEGANE GRANDTOUR GT

18.09.2018 2:16


Topowy, rodzinny kompakt od Renault charakteryzuje się fantastycznym systemem 4Control i ponad 200 konnym silnikiem z turbodoładowaniem. O ile pierwsze jest prawdziwą gratką dla miłośników pokonywania ciasnych zakrętów, tak drugie, w porównaniu z tym, co oferował poprzednik, może okazać się lekkim rozczarowaniem, ale czy aby na pewno? Silnik: R4 Pojemność: 1618 cm3 Moc: 205 KM/6000 obr./min. Moment: […]

Tagi: Renault, Bodo
Źródło: motocollection.pl

reklama
Kontakt z nami