Wiadomości z tagiem Białoruś  RSS
Liga Mistrzyń: Grot Budowlani Łódź z drugim zwycięstwem w rozgrywkach

23.01.2019 21:25

Siatkarki Grot Budowlanych Łódź nie dały się zaskoczyć Minczance Mińsk i we własnej hali pokonały zespół z Białorusi 3:0, utrzymując się na drugim miejscu w swojej grupie w rozgrywkach Ligi Mistrzyń.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Nowe militarne ciężarówki białoruskiego MZKT – Volata Cz.1

22.01.2019 16:41

Białoruski MZKT - Volat należy dzisiaj do uznanych na świecie producentów cywilnych, głęboko zmilitaryzowanych oraz typowo militarnych specjalizowanych i specjalnych, 2- i wieloosiowych ciężarówek oraz ciężkich kołowych nośników - transporterów wielozadaniowych różnych klas i typów.

Źródło: www.auto-motor-i-sport.pl

Kontraktowa produkcja kosmetyków pod Twoją marką

21.01.2019 12:30

Kontraktowa produkcja kosmetyków pod Twoją marką - programy antystarzeniowe, szampony, w tym profesjonalne, żele, kremy, serum, peelingi, maski, w tym. alginian i glina, pasta cukrowa (shugaring), woski i podobne produkty do depilacji i wiele innych. Wykonuj złożone, niestandardowe zamówienia. Małe i duże partie. Produkcja spełnia wszystkie wymagania Federacji Rosyjskiej, Białorusi, Unii Celnej, Unii Europejskiej i Polski. Korzystamy z surowców od wiodących europejskich producentów oraz z Rosji, Ukrainy, Kazachstanu. Współpraca z nami pozwoli na dostosowanie produkcji kosmetyków pod własną marką bez znaczących kosztów organizacji własnej produkcji. Tajemnice handlowe są ściśle chronione postanowieniami umowy. Proces - pod klucz: 1. Opracowanie receptur w celu spełnienia wymagań klienta. 2. Wytwarzanie i zatwierdzanie próbek; 3. Produkcja eksperymentalnej partii; 4. Certyfikacja, zgłoszenie i deklaracja produktu; 5. Produkcja partii przemysłowych; 6. Pakowanie i wysyłka gotowego produktu. Numer telefonu +48 539 964 933 +37544 7636766 whatsapp/Viber/Telegram [email protected]

Źródło: zdrowie-uroda.hiperogloszenia.pl

Budka Teatralna/ Teatr KARTONKA (Białoruś)

19.01.2019 1:59

Zapraszamy Cię do najmniejszego teatru świata! Usiądź wygodnie na krześle i przygotuj się na wyjątkową historię sceniczną – stworzoną tylko przez Ciebie! Budka teatralna zostanie uruchomiona tak szybko, jak tylko zechcesz. Mechanizm zacznie działać, a postacie będą odgrywały role w zależności od Twojej decyzji. Możesz w ciągu 3 minut stworzyć i oglądać zaprojektowaną przez siebie opowieść sceniczną! Autorstwo, reżyseria, wykonanie: Swietłana Beń (Białoruś, Mińsk), Lina Khesina (Niemcy, Berlin). Menedżer produkcji: Marina Dashuk (Białoruś, Mińsk). Wydarzenie w ramach Dni Kultury Białoruskiej i Ukraińskiej.

Źródło: kulturalnie.waw.pl

Stosunki USA-Białoruś: Reset tak, ale ograniczony i warunkowy

16.01.2019 1:46

Mińsk znajduje się pod silną presją Rosji. Przez kontakty z Waszyngtonem chce te naciski złagodzić.

Źródło: www.gazetaprawna.pl

Artsiom Karalek przyjechał do Kielc z kontuzją. Przerwa Białorusina

15.01.2019 15:18

Artsiom Karalek nabawił się urazu kolana podczas spotkania reprezentacji Białorusi. Sprawa nie jest jednak bardzo poważna, na początku lutego obrotowy PGE VIVE Kielce powinien wrócić do gry.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Co się stanie, jeśli Rosja wchłonie Białoruś...?

14.01.2019 14:46


Wchłonięcie Białorusi przez Rosję postawi Polskę w niezwykle trudnej sytuacji strategicznej. Faktycznie 418-kilometrowa granica z Białorusią stanie się granicą z Rosją. Dramatyczna stanie się wówczas sytuacja republik bałtyckich, Litwy, Łotwy i Estonii. Ukraina przestanie być ważnym dla NATO buforem oddzielającym sojusz od Rosji, a funkcję buforu pomiędzy Rosją i krajami NATO przejmie Polska.

Źródło: www.rmf24.pl

Do blisko 1000 polskich dzieci na Białorusi trafią prezenty

12.01.2019 7:20


Świąteczne paczki udało się przygotować dzięki zaangażowaniu słuchaczy Radia Białystok, którzy wzięli udział w licytacji prac malarzy grodzieńskich na naszej antenie.
Zebraliśmy prawie 7 tysięcy złotych. Akcję przeprowadziliśmy wraz z Podlaskim oddziałem...

Źródło: www.radio.bialystok.pl

Ocal polskość nad Niemnem!

11.01.2019 19:43

Ponad 300 tys. Polaków na Białorusi! Tylko 13 tys. polskich dzieci uczy się języka ojczystego… Polskość może całkowicie zaniknąć już w kolejnym pokoleniu!!! Kliknij i pomóż rodakom polacynadniemnem.pl

Źródło: wolna-polska.pl

Z Polski może wyjechać nawet pół miliona Ukraińców

11.01.2019 6:00


Nawet 500 tys. osób może zniknąć z polskiego rynku pracy po otwarciu się Niemiec na pracowników spoza Unii Europejskiej. Choć większość Ukraińców jest zadowolonych z warunków pracy w Polsce, to ponad pół miliona pracujących tu osób opuści nasz kraj, gdy otwarty stanie się dla nich niemiecki rynek. Ratunkiem dla polskich firm mogą się okazać kadry z Białorusi, Wietnamu i Indii. Polskie firmy już powoli gruntują sobie pozycję w tamtych regionach i są w stanie rekrutować coraz więcej ludzi - ocenia Grzegorz Szenejko z Optimum GO.

Źródło: praca.interia.pl

reklama
Kontakt z nami