Wiadomości z tagiem Banki  RSS
Prezydencki minister: Nie tracimy zaufania do Zdzisława Sokala

17.11.2018 15:41


​Nie widzę podstaw do utraty zaufania do szefa Bankowego Funduszu Gwarancyjnego i członka KNF Zdzisława Sokala - mówi prezydencki minister Paweł Mucha. Sokal to przedstawiciel prezydenta w KNF. Na taśmach ujawnianych przez Romana Giertycha, pełnomocnika Leszka Czarneckiego, to Sokal miał być autorem planu przejęcia Getin Noble Banku. Giertych twierdzi, że na nowej taśmie z lipca - którą w poniedziałek złoży w prokuraturze - także jest mowa o realizacji "planu Sokala".

Źródło: www.rmf24.pl

Wieczorne spotkanie u prezesa PiS. Nieoficjalnie: Tematem afera KNF

17.11.2018 12:41


W siedzibie Prawa i Sprawiedliwości odbyła się wieczorna narada. Według informacji reportera RMF FM, na rozmowy z prezesem Jarosławem Kaczyńskim stawili się jego najbardziej zaufani współpracownicy. Wśród nich byli premier Mateusz Morawiecki, a także związani z partią eksperci w dziedzinie gospodarki. Tematem rozmów był prawdopodobnie kryzys związany z ujawnieniem nagrania z rozmowy miliardera Leszka Czarneckiego z szefem Komisji Nadzoru Finansowego. W jej trakcie Marek Chrzanowski miał oferować korzystne dla banków miliardera zapisy w...

Afera KNF: Jest kolejna taśma. W poniedziałek Giertych złoży ją w prokuraturze

17.11.2018 11:43


Jest kolejna taśma z aferze KNF! W poniedziałek mecenas Roman Giertych, pełnomocnik Leszka Czarneckiego, ma złożyć w prokuraturze nagranie z lipca. Jak twierdzi Giertych, to rozmowa miliardera z przewodniczącym KNF oraz innymi przedstawicielami tego urzędu, podczas której realizowany jest plan przejęcia banku Czarneckiego. "W poniedziałek złożę w prokuraturze nagranie rozmowy Leszka Czarneckiego z Markiem Chrzanowskim i innymi przedstawicielami KNF, które zostało zrobione w lipcu br." - zapowiada na Facebooku Giertych. W tym samym dniu...

Źródło: www.rmf24.pl

Glapiński: Jesteśmy jak pendolino

17.11.2018 10:58


Prezes Narodowego Banku Polskiego porównuje polską gospodarkę do rozpędzonego pociągu. Kolejnym celem ma być przegonienie ojczyzny pendolino.

Źródło: www.bankier.pl

Glapiński potwierdza, że może być na taśmie Czarneckiego. Spotkanie nazywa "kurtuazyjnym"

17.11.2018 8:17

Prezes NBP potwierdził, że spotkał się przewodniczącym KNF i właścicielem Getin Banku już po nagraniu rozmowy Czarneckiego z Chrzanowskim. Przekonuje, że nie ma nic do ukrycia i bierze pod uwagę, że też mógł znaleźć się na taśmie.

Tagi: Banki, KNF, NBP, Uaz
Źródło: www.money.pl

Infinity przyjmie najemców za dwa lata

17.11.2018 8:14

Wrocławski siedmiokondygnacyjny budynek zaoferuje ponad 22 tys. mkw. powierzchni najmu. Wprowadzą się tam m.in. sklep, kantyna, kawiarnia, bank i biura.

Źródło: www.rp.pl

Szczegółowa oferta pożyczki 50

17.11.2018 7:11

50 Szczegółowa oferta pożyczki oferta między poszczególnymi. Dzięki ośmioletniemu doświadczeniu w terenie moja struktura gotowa stworzyła bardzo wiarygodny i legalny system, aby ułatwić dostawy, aby klient był bezpieczniejszy. Dlatego jeśli masz problemy wpływ na bank, trudności finansowe, konstrukcje lub inne, nie martw się o ciebie. Liberty finance w Twojej służbie, aby ci pomóc. Udzielam pożyczek od 5000 EURO do 945000 EURO z planem refundacji według możliwości. Uprzejmie proszę o kontakt ze mną w razie potrzeby. mail: [email protected] jesteśmy dostępni na twoją prośbę

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Grzegorz Bierecki i tajemnicza lokata. "GW" ma dowód

17.11.2018 6:57

"Fundacja Grzegorza Biereckiego Kocham Podlasie" zamierzała otworzyć rachunek techniczny w Getin Noble Bank - ujawnia "Gazeta Wyborcza". Fundacja chciała w kwietniu 2015 r. zdeponować w banku Leszka Czarneckiego pieniądze z Kasy Krajowej SKOK.

Źródło: www.money.pl

KREDYTY PRYWATNE 20

17.11.2018 6:30

20 Witaj, Dla wszystkich Twoich potrzeb finansowych, organizacja finansująca więcej ma na celu udzielanie prywatnych pożyczek w krótkim i długim okresie od 5000 euro do 10 000 000 euro wszystkim poważnym osobom, rzetelnym i uczciwym, którzy chcą zaciągnąć pożyczkę. Moja stopa procentowa wynosi 3% w zależności od sumy pożyczonej i czasu zwrotu funduszy, ponieważ będąc konkretnym, nie chcę naruszać prawa lichwiarskiego. Możesz spłacić od 5 do 35 lat w zależności od kwoty pożyczki. Musisz zrobić pożyczkę: Oto obszary, w których mogę ci pomóc: * Finansowanie * Kredyty hipoteczne * Pożyczki na inwestycje * Pożyczka samochodowa * Drugi kredyt hipoteczny * Pożyczki osobiste Nie ma żadnego dowodu, aby wesprzeć jakąkolwiek osobę w trudnej sytuacji Jesteś utknął na bankiecie i nie masz przychylności banków, albo lepiej, masz projekt i potrzebujesz finansowania, złego kredytu lub potrzebujesz pieniędzy na opłacenie rachunków, funduszy inwestycji w firmy. Nasza organizacja nie jest bankiem i nie prosimy o wiele dokumentów. Więc jeśli potrzebujesz pożyczki, nie wahaj się skontaktować ze mną, aby dowiedzieć się więcej o moich warunkach. Proszę o kontakt bezpośrednio poprzez e-mail:

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Wiceprezes Idea Bank Magdalena Skwarzec złożyła rezygnację

16.11.2018 22:41

Magdalena Skwarzec złożyła rezygnację z pełnienia funkcji wiceprezesa Idea Banku. Informację w tej sprawie podał bank.

Źródło: www.money.pl

reklama
Kontakt z nami