Wiadomości z tagiem Autobusy  RSS
Trzy ofiary śmiertelne wypadku w Kabikiejmach , 11 dzieci trafiło do szpitala

23.01.2019 17:30

Trzech mężczyzn zginęło w środę w wypadku w Kabikiejmach na trasie Dobre Miasto-Olsztyn. W wyniku zdarzenia 11 dzieci trafiło do szpitala. W środę w południe w Kabikiejmach na trasie Dobre Miasto-Olsztyn zderzyło się pięć pojazdów: trzy auta osobowe, bus transportowy i autobus, który przewoził dzieci. Do wypadku doszło w lesie, na prostym odcinku szosy. Asfalt […]

Źródło: prasowki.org

Wypadek z udziałem autobusu wiozącego dzieci. Nie żyją trzy osoby

23.01.2019 12:55


Tragiczny wypadek w miejscowości Kabikiejmy na drodze krajowej nr 51 pomiędzy Olsztynem a Dobrym Miastem w woj. warmińsko-mazurskim. Autobus, którym jechały dzieci, zderzył się z trzema autami osobowymi i samochodem dostawczym. Nie żyje trzech dorosłych.

Źródło: www.rmf24.pl

Tragedia w Olsztynie. Wypadek autokaru. 3 osoby nie żyją

23.01.2019 12:55

Zderzenie czterech samochodów i autobusu pod Olsztynem. Trzy osoby nie żyją. Droga krajowa nr 51 Olsztyn - Dobre Miasto jest zablokowana.

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Nowoczesny dworzec multimodalny w Sanoku niemal gotowy

22.01.2019 19:39

SANOK. Oprócz inwestycji budowlanej miasto zakupi także 11 niskoemisyjnych autobusów za kwotę 14 mln zł. Zostaną one dostarczone w kwietniu. Dobiega końca budowa dworca multimodalnego w Sanoku. Obiekt, który będzie jedną z najnowocześniejszych tego typu placówek w całym województwie, skupi w jednym miejscu przewoźników prywatnych, miejskich jak i ogólnokrajowych. Powstaną w nim m.in. poczekalnie, kasy, […]

Źródło: supernowosci24.pl

Zmiany w organizacji komunikacji miejskiej od lutego

22.01.2019 16:30

Na początku lutego wprowadzone zostaną zmiany obejmujące trzy linie autobusowe kursujące na terenie Poznania.

Źródło: epoznan.pl

Pomysł radnego PiS: Dawna pętla autobusowa na Jarotach z imieniem Powstańców Styczniowych

21.01.2019 16:38


Olsztyn zyska skwer Powstańców Styczniowych? O takie upamiętnienie powstańców wnioskować będą lokalni działacze PiS.

Źródło: www.olsztyn.com.pl

Wielka tragedia w Boliwii. Autokar spadł z klifu, piłkarze nie żyją

21.01.2019 11:02

Do ogromnej tragedii doszło w Boliwii. Autobus z piłkarzami argentyńskiego zespołu Cicles Club Lavalle rozbił się po tym, jak spadł z klifu. Czterech zawodników nie żyje, sześciu trafiło do szpitala z poważnymi obrażeniami.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Autobusy elektryczne nie dla Olsztyna?

21.01.2019 10:59


Olsztyn w najbliższych latach nie zakupi autobusów elektrycznych. Z analiz przeprowadzonych na zlecenie miasta wynika, że taka inwestycja jest dla stolicy Warmii i Mazur nieopłacalna.

Źródło: www.olsztyn.com.pl

Młodzi lecą do Panamy na Światowe Dni Młodzieży

19.01.2019 12:59


Młodzi ludzie z diecezji opolskiej są już w drodze na Światowe Dni Młodzieży w Panamie. Lecą, aby spotkać się z Ojcem Świętym i poczuć jedność kościoła katolickiego. Opolska grupa wyruszyła dzisiaj (19.01) o godz. 9:30 z parkingu przy ul. Cmentarnej w Opolu. Autobusy zawiozą ich na lotnisko w Berlinie, gdzie o godz. 18:00 mają samolot. W podróż udaje się 90 osób.Nie tylko rodzice, ale także Radio Opole żegnało dziś młodzież udającą się do Panamy.- Musimy dobrze podzielić się i załadować się do autobusów po to, aby trafić na odpowiedni terminal i miejsce na lotnisku - mówi ks. Łukasz Knieć, diecezjalny duszpasterz młodzieży. - W odpowiednim autobusie trzeba zostawić kurtki, które nie muszą lecieć z nami do Panamy, bo po co w Panamie kurtki? - dodaje.- Jesteśmy bardzo podekscytowani, szczęśliwi i nie możemy się doczekać tej wyprawy - mówi Gosia Moc z Piotrowic Wielkich. - Nie mam jakiś dużych oczekiwań, po prostu cieszę się, że tam jadę i spotkam się z młodymi i z papieżem. Spotka się tam cały kościół i będzie ciepło - dodaje.- Moje przygotowania zaczęły się, jak wyjeżdżałem ze ŚDM w Krakowie - podkreśla Mateusz Koza z Raciborza. - Wymarzyłem sobie, że pojadę do Panamy i cały czas do tego dążyłem. Myślę, że radość będzie słowem przewodnim tych dwóch tygodni, które nas czekają - dodaje.- Chciałbym przede ...

Źródło: radio.opole.pl

PŚ w Zakopanem: tragedia na "Zakopiance". Nie żyje polski kibic

18.01.2019 20:17

Na zawody Pucharu Świata jechała grupa kibiców z województwa mazowieckiego. W autobusie zasłabł jeden z fanów, którego nie udało się uratować.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

reklama
Kontakt z nami