Wiadomości z tagiem Arabia Saudyjska  RSS
MŚ 2019: Rosjanie ograli Macedonię, Katar rozbił Chile

19.01.2019 22:09

W sobotniej rywalizacji o miejsca 13-24 podczas mistrzostw świata piłkarzy ręcznych zwycięstwa odniosły Rosja, Katar, Serbia, Argentyna, Korea oraz Arabia Saudyjska.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Aleksandar Prijović o zarobkach w Arabii Saudyjskiej. "Tego się nie da porównać do Legii"

16.01.2019 7:57

Transfer Aleksandara Prijovicia do Al-Ittihad wywołał wiele emocji. Serb zdecydował się na taki ruch, bo dzięki niemu dorobi się fortuny. - Wiem, że wielu fanów reaguje emocjonalnie, gdy odchodzę, traktują to jako zdradę - komentuje.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

18-letnia Rahaf Mohammed w Kanadzie. Spór z Arabią Saudyjską

16.01.2019 7:41


​18-letnia Saudyjka, która uciekła od rodziny do Tajlandii, a potem Kanady, zmieniła nazwisko i będzie korzystać z całodobowej ochrony ze względu na groźby pod jej adresem. Kanadyjskie media rozważają konsekwencje dalszego ciągu sporu Kanada-Arabia Saudyjska.

Źródło: rmf24.pl

Po ucieczce Saudyjki do Kanady: Arabia Saudyjska powinna zakończyć reformy i zagwarantować kobietom pełnię praw

13.01.2019 10:36


Arabia Saudyjska powinna zakończyć reformy i zagwarantować kobietom pełnię praw – piszą publicyści w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Nawiązują do sprawy osiemnastoletniej Saudyjki, która w ubiegłym tygodniu uciekła od rodziny i znalazła azyl w Kanadzie. Nadszedł czas, by kobiety w Arabii Saudyjskiej nie musiały podlegać obowiązkowej kontroli męskiego członka rodziny – pisze w komentarzu dla emirackiego […]

Źródło: wiadomosci.com

Turniej w Palencii: teraz młodzież. Wysoka wygrana Polaków z Saudyjczykami

05.01.2019 16:22

Można się przyczepić do jakości gry i koncentracji, ale ważne, że polscy szczypiorniści, głównie za sprawą młodzieży, pokonali w Hiszpanii Arabię Saudyjską 28:19.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

jutro, 5 sty 14:55 (TVP Sport) - Piłka ręczna mężczyzn: Turniej towarzyski w Palencii - mecz: Polska - Arabia Saudyjska

05.01.2019 2:02


Ostatni mecz Biało-Czerwonych w turnieju towarzyskim w Palencii. Po raz ostatni Polacy rywalizowali z reprezentacją Arabii Saudyjskiej podczas...

Źródło: teletydzien.interia.pl

Arabia Saudyjska: Rozpoczął się proces oskarżonych o zabójstwo Chaszodżdżiego

04.01.2019 6:41


Prokurator generalny Arabii Saudyjskiej formalnie zażądał kary śmierci dla pięciu mężczyzn, oskarżonych o zabicie Dżamala Chaszodżdżiego. W Rijadzie w czwartek rozpoczął się proces z udziałem 11 osób mających związek z zamordowaniem dziennikarza.

Źródło: fakty.interia.pl

Arabia Saudyjska: Król Salman zmienił skład rządu

28.12.2018 1:44

Król Arabii Saudyjskiej Salman podpisał w czwartek dekret zmieniający skład rządu tego kraju. Powołał też nową Radę Polityki i Bezpieczeństwa. Zmiana obejmuje między innymi stanowisko szefa dyplomacji oraz ministra Gwardii Narodowej.

Źródło: www.gazetaprawna.pl

Arabia Saudyjska zmienia skład rządu

27.12.2018 16:45


Król Arabii Saudyjskiej Salman podpisał w czwartek dekret zmieniający skład rządu tego kraju. Powołał też nową Radę Polityki i Bezpieczeństwa. Zmiana obejmuje między innymi stanowisko szefa dyplomacji oraz ministra Gwardii Narodowej.

Źródło: rmf24.pl

reklama
Kontakt z nami