Wiadomości z tagiem Andrzej Duda  RSS
P.Mucha o udziale prezydenta w pogrzebie Pawła Adamowicza: Zdecyduje wola rodziny

15.01.2019 22:58


Udział prezydenta Andrzeja Dudy w pogrzebie zamordowanego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza będzie zależał od woli rodziny - zapowiedział we wtorek wiceszef Kancelarii Prezydenta Paweł Mucha.

Źródło: fakty.interia.pl

Prezydent Duda pojawi się na pogrzebie Pawła Adamowicza?

15.01.2019 21:20


Udział prezydenta Andrzeja Dudy w pogrzebie zamordowanego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza będzie zależał od woli rodziny - zapowiedział we wtorek wiceszef Kancelarii Prezydenta Paweł Mucha.

Źródło: rmf24.pl

Znana jest data pogrzebu Pawła Adamowicza

15.01.2019 20:25


W sobotę odbędzie się pogrzeb prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Tego dnia, zgodnie z decyzją prezydenta Andrzeja Dudy, ogłoszona zostanie żałoba narodowa. Według niektórych lokalnych mediów, nie jest wykluczone, że Adamowicz - który, przypomnijmy, został ugodzony nożem w trakcie niedzielnego gdańskiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - zostanie pochowany w Bazylice Mariackiej w Gdańsku. Ostateczna decyzja należy jednak do jego rodziny.

Źródło: rmf24.pl

Duda na pogrzebie Adamowicza "zależnie od woli rodziny"

15.01.2019 19:16

Wiceszef Kancelarii Prezydenta Paweł Mucha powiedział, że udział Andrzeja Dudy w pogrzebie zamordowanego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza będzie zależał od woli rodziny.

Źródło: www.rp.pl

Spotkanie u prezydenta. Katarzyna Lubnauer zdradza szczegóły

15.01.2019 13:55

Andrzej Duda odwołał zaplanowany na wtorek marsz przeciw przemocy w Gdańsku. W poniedziałek w Pałacu Prezydenckim odbyło się w tej sprawie...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Dzień pogrzebu Pawła Adamowicza będzie dniem żałoby narodowej

15.01.2019 11:14


Dzień pogrzebu prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza będzie dniem żałoby narodowej – poinformował Prezydent Andrzej Duda. Prezydent Duda poinformował, że w trakcie spotkania z przedstawicielami partii politycznych poruszona została kwestia ogłoszenia żałoby narodowej po tragicznej śmierci prezydenta Gdańska. Podkreślił, że chciał, żeby data żałoby narodowej była wspólną decyzją polityków różnych partii. Po spotkaniu prezydent Andrzej Duda […]

Źródło: spottedlublin.pl

Nie żyje prezydent Gdańska Paweł Adamowicz [Okoliczności, wspomnienia, kondolencje, relacja]

15.01.2019 6:51


Data pogrzebu prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza będzie dniem żałoby narodowej - zapowiedział prezydent Andrzej Duda. 53-letni Paweł Adamowicz zmarł w poniedziałek 14 stycznia po południu w szpitalu. Trafił tam po ataku 27-letniego Stefana W., który podczas finału WOŚP w Gdańsku ranił go nożem. Mimo starań Adamowicza nie udało się uratować. Data pogrzebu jeszcze nie jest znana.

Źródło: fakty.interia.pl

Prezydent Duda: dzień pogrzebu Pawła Adamowicza będzie dniem żałoby narodowej

15.01.2019 1:43

Dzień pogrzebu prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza zostanie ogłoszony dniem żałoby narodowej - zapowiedział w poniedziałek prezydent Andrzej Duda. Poinformował jednocześnie o odstąpieniu od wcześniejszych planów organizacji we wtorek marszu przeciw przemocy i nienawiści w Gdańsku.

Źródło: www.deon.pl

Lubnauer: marsz milczenia bardziej by dzielił, niż łączył. Prezydent przyjął tę argumentację

15.01.2019 1:43

Uważamy, że nie ma powodu, aby organizować marsz milczenia, bo byłby on złym sygnałem, który oznaczałby bardziej dzielenie niż łączenie społeczeństwa; prezydent Andrzej Duda przyjął tę argumentację - powiedziała w poniedziałek liderka Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer.

Źródło: www.deon.pl

W Pałacu Prezydenckim rozpoczęło się spotkanie ws. marszu przeciwko przemocy i nienawiści

15.01.2019 1:43

W poniedziałek po godz. 16 w Pałacu Prezydenckim rozpoczęło się spotkanie ws. inicjatywy wspólnego marszu przeciwko przemocy i nienawiści. Prezydent Andrzej Duda zaprosił na nie liderów partii politycznych.

Źródło: www.deon.pl

reklama
Kontakt z nami