Wiadomości z tagiem Ambasadorzy  RSS
Premier ws. wydalenia konsula z Norwegii: Będziemy walczyli o los polskich obywateli

22.01.2019 16:51


"Na całym świecie będziemy walczyli o los polskich obywateli. Takie jest zadanie ambasadorów i konsuli i od tego na pewno nie odejdziemy" - oświadczył premier Mateusz Morawiecki odnosząc się do decyzji norweskiego MSZ o wydaleniu polskiego konsula.

Źródło: www.rmf24.pl

"Polska dobrym miejscem na konferencję o Bliskim Wschodzie"

22.01.2019 6:57


Polska jest dobrym miejscem na konferencję o Bliskim Wschodzie, bo jest neutralna w tej kwestii - oceniła ambasador Izraela w Polsce Anna Azari w rozmowie z Rzeczpospolitą".

Źródło: rmf24.pl

Azari dla "Rz": Polska jest dobrym miejscem na konferencję o Bliskim Wschodzie

22.01.2019 6:29


Polska jest dobrym miejscem na konferencję o Bliskim Wschodzie, bo jest neutralna w tej kwestii - ocenia ambasador Izraela w Polsce Anna Azari w rozmowie z wtorkową "Rzeczpospolitą".

Źródło: fakty.interia.pl

Anna Azari: Polska jest neutralna

21.01.2019 18:29

Czy jest drugi kraj na świecie, który grozi innemu wymazaniem z mapy, tak jak Iran Izraelowi? pyta Anna Azari, izraelska ambasador w Warszawie.

Źródło: www.rp.pl

Ambasadorowie UE zatwierdzili porozumienie ws. zakazu plastikowych sztućców i słomek

19.01.2019 1:41

Ambasadorowie krajów UE zatwierdzili w piątek porozumienie PE i państw unijnych w sprawie nowych przepisów, które mają ograniczyć ilość plastikowych śmieci trafiających do mórz. W UE zakazane będą m.in. plastikowe talerze, słomki czy patyczki higieniczne.

Źródło: www.deon.pl

Koniec z plastikowymi sztućcami i słomkami. Ambasadorowie UE zatwierdzili porozumienie

18.01.2019 21:35


Ambasadorowie krajów Unii Europejskiej zatwierdzili porozumienie PE i państw unijnych w sprawie nowych przepisów, które mają ograniczyć ilość plastikowych śmieci trafiających do mórz. W UE zakazane będą m.in. plastikowe talerze, słomki czy patyczki higieniczne.

Źródło: www.rmf24.pl

Damiano Cunego ambasadorem Gran Fondo

18.01.2019 14:28

Odejście Damiano Cunego z zawodowego peletonu odbyło się w cieniu różnych innych kolarskich wydarzeń. Teraz Włoch postanowił nieco bardziej zaangażować się w kolarstwo amatorskie. Świadczy o tym m.in. pozycja ambasadora jednego z wyścigów Gran Fondo.

Źródło: naszosie.pl

"Polska niszczy 500 lat przyjaźni". Ambasador Iranu ostrzega

17.01.2019 11:13

Konferencja o Bliskim Wschodzie, która ma odbyć się w połowie lutego w Warszawie, jest w Teheranie uznawana za antyirańską. Ambasador tego kraju...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

reklama
Kontakt z nami