Wiadomości z tagiem Abonament  RSS
Stan Nielimitowany w Play

20.11.2018 6:35

Jedna z najlepszy ofert abonamentu na rynku w Polsce. Stan nielimitowany w PLAY - zyskaj niezależność oraz nielimitowane rozmowy, smsy i Internet bez limitu GB - Nielimitowane SMS-y/MMS-y do wszystkich sieci komórkowych, Nielimitowane minuty do wszystkich sieci komórkowych, Nielimitowane minuty na stacjonarne. Zapraszamy:

Źródło: telefony.hiperogloszenia.pl

Netflix obniża ceny abonamentu. Na początek w Malezji

15.11.2018 20:34

Serwis Netflix obniżył znacząco wysokość abonamentu dla użytkowników w Malezji. Zniżki dotyczą jedynie aplikacji mobilnej Netflixa, a próby mają wykazać czy tańsze koszty dostępu do serwisu zwiększą liczbę jego użytkowników na rynkach, gdzie jest mniej popularny.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Forum Gdańsk wprowadza abonamenty za parkowanie

15.11.2018 6:00

Od 1 grudnia Forum Gdańsk chce na swoim parkingu wprowadzić abonamenty na parkowanie. Oferta jest skierowana w pierwszej kolejności do najemców i pracowników centrum, ale część spośród ok. 200 miejsc ma trafić na "wolny rynek" i zostać wynajęta sąsiadom, a więc głównie urzędnikom oraz mieszkańcom Biskupiej Górki. Jedno miejsce ma kosztować 300 zł miesięcznie.

Źródło: www.trojmiasto.pl

Powstanie śródmiejska strefa parkowania w Gdyni?

14.11.2018 16:30

Utworzenie Śródmiejskiej Strefy Parkowania i rozszerzenie granic obecnej na Działki Leśne i Wzgórze św. Maksymiliana, tańsze abonamenty dla mieszkańców centrum i bezpłatną komunikację w Śródmieściu proponują społecznicy z Miasta Wspólnego od jesieni przyszłego roku, kiedy to samorządy zyskają możliwość szerszego kształtowania polityki parkingowej.

Źródło: www.trojmiasto.pl

Nvidia GeForce 416.94 WHQL - nowe sterowniki dostępne do pobrania

14.11.2018 13:11

Pakiet z optymalizacjami dla trzech dużych produkcji. Nvidia udostępniła w sieci paczkę sterowników oznaczoną jako GeForce 416.94 WHQL. Oprogramowanie ma zapewnić najlepszą możliwą obsługę kilku nowych gier, w tym Battlefielda V, dostępnego od kilku dni dla osób opłacających abonament Origin Access. Zabrakło tym razem profili SLI, ale pojawiły się nowe ustawienia 3D Vision.

Tani Abonament w T-Mobile

12.11.2018 16:43

Zapraszamy na portal TaniAbonament.pl sprawdź oferty abonamentów - oferowanych przez Polskich operatorów komórkowych. Warto wybierać dobre oferty - nie przepłacać i korzystać z większej ilości usług!

Źródło: telefony.hiperogloszenia.pl

Teraz Xbox Game Pass to także aplikacja mobilna. Masa nowości i darmowa gra dla wszystkich

12.11.2018 9:35

imageW miniony weekend fani Xboksa zgromadzili się w Mexico City, aby wziąć udział w X018, imprezie poświęconej konsoli Microsoftu. Co zrozumiałe, przedsiębiorstwo z Redmond wykorzystało tę okazję do przedstawienia najświeższych informacji związanych ze swoją platformą. Zdecydowanie najwięcej nowości czeka na subskrybentów usługi Xbox Game Pass. Przypomnijmy, Game Pass to usługa abonamentowa, w...

Źródło: feedproxy.google.com

Ruszył podróżniczy Netflix! Za 250 PLN miesięcznie polecicie na 3 dalekie wyprawy rocznie. Haczyk? Do końca nie będziecie wiedzieli dokąd!

11.11.2018 11:29

BRB - tak nazywa się nowy serwis, który powinni rozważyć wszyscy miłośnicy podróżowania w ciemno. Za abonament wynoszący 250 PLN miesięcznie serwis obiecuje, że zorganizuje swoim klientom 3 ekscytujące wyprawy w ciągu roku.

Źródło: www.fly4free.pl

Tani Abonament - nie przepłacaj sprawdź ofert

10.11.2018 16:40

Zobacz oferty taniego abonamentu. Teraz zmiana operatora to nie problem, dlatego zawsze warto sprawdzić co się dzieje na rynku telekomunikacyjnym. Możesz dzięki temu zaoszczędzić nawet kilkanaście złotych, do tego zyskać nowe usługi oraz pakiety. Zapraszamy:

Tagi: Abonament
Źródło: telefony.hiperogloszenia.pl

Nvidia GeForce 416.81 WHQL - pobierz sterowniki z optymalizacjami dla Battlefield V

08.11.2018 16:23

Pobierajcie i grajcie. Nvidia podzieliła się z użytkownikami swoich układów graficznych sterownikami GeForce 416.81 WHQL. Jak już wspomnieliśmy w tytule, paczka ma zagwarantować jak najlepszą obsługę i działanie gry Battlefield V, w którą subskrybenci abonamentu Origin Access mogą grać już dzisiaj. Dobrze więc, że zieloni tym razem przygotowali oprogramowanie na czas.

reklama
Kontakt z nami