Wiadomości z tagiem Abonament  RSS
Romance TV w otwartym oknie Cyfrowego Polsatu. Początek roku pełen premier

20.01.2019 12:19

Do 15 lutego 2019 roku abonenci Cyfrowego Polsatu korzystający minimum z pakietu Mini HD, którzy nie mają w swoim abonamencie kanału Romance TV HD, będą go mogli oglądać bez dodatkowych opłat. Kanał Romance TV przygotował dla widzów premiery filmów i seriali

Źródło: feedproxy.google.com

Tani Abonament w T-Mobile

20.01.2019 10:40

Zapraszamy na portal TaniAbonament.pl sprawdź oferty abonamentów - oferowanych przez Polskich operatorów komórkowych. Warto wybierać dobre oferty - nie przepłacać i korzystać z większej ilości usług!

Źródło: telefony.hiperogloszenia.pl

Netflix podnosi ceny w USA, 9 dolarów za najtańszy pakiet

16.01.2019 20:34

Netflix podnosi ceny abonamentów za swoje usługi dla użytkowników w Stanach Zjednoczonych. Miesięczne subskrypcje wzrosną o 13 do 18 procent, najtańszy pakiet ma kosztować 9, a najdroższy - 16 dolarów miesięcznie.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

TVP i Polskie Radio dostaną 1,26 mld zł kolejnej rekompensaty abonamentowej z budżetu państwa

14.01.2019 20:52

W tym roku Telewizja Polska oraz Polskie Radio otrzymają kolejną rekompensatę z budżetu państwa z tytułu zwolnienia niektórych grup społecznych z płacenia abonamentu rtv.  Według złożonego właśnie projektu ustawy ma to być maksymalnie 1,26 mld zł - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

MF mogłoby wyemitować 1,26 mld zł długu na rekompensaty za utracony abonament RTV

11.01.2019 16:28


Ministerstwo Finansów miałoby dokonać emisji SPW na 1,26 mld zł z tytułu ubytków wpływów z opłat abonamentowych wynikających z ustawowych zwolnień od tych opłat w latach 2018-19 i przekazać je wskazanym przez KRRiTV jednostkom publicznego radia i TV - przewiduje projekt ustawy złożony w piątek przez grupę posłów PiS w Sejmie.

Źródło: www.bankier.pl

Order Picker w Jumbo - nawet 12,82e/h (Holandia)

10.01.2019 15:50

Zbieranie zamówień w JUMBO? To oferta, której zdecydowanie warto poświęcić uwagę! Wysoka stawka 12,82€/h, możliwość robienia nadgodzin oraz dodatkowo płatna praca w weekendy z pewnością pozwolą Ci nieźle zarobić. Interesujące? Sprawdź, co jeszcze mamy dla Ciebie! Order Picker w Jumbo - nawet 12,82e/h (Holandia) Miejsce pracy: Cała Holandia Czym będziesz się zajmować? - Zbieraniem zamówień - Przygotowywaniem zamówień do wysyłki klientom Czego oczekujemy od Ciebie? - Skrupulatności i przykładania uwagi do szczegółów Zobacz co zyskasz! - Wynagrodzenie nawet 12,82€/h - Zorganizowany transport do Holandii i zakwaterowanie - Stabilność zatrudnienia potwierdzoną licznymi certyfikatami - Minimum formalności - Pakiet pracowniczy (zakwaterowanie, dojazd do/z pracy, ubezpieczenie oraz odzież ochronna do pracy) - Stały dostęp do paska wypłat i planu pracy dzięki aplikacji MyOTTO - Darmowy abonament Vodafone, abyś miał stały kontakt z rodziną i przyjaciółmi - Możliwość rozwoju bezpośrednio w strukturach OTTO Firma, dla której będziesz pracować: Jumbo to sieć holenderskich hipermarketów, oferująca sprzedaż produktów w sklepach stacjonarnych i online. Aktualnie sieć posiada prawie 600 punktów sprzedaży na terenie całej Holandii. Prosimy wysyłać CV na adres: [email protected] Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe. https://www.ottoworkforce.pl/wp-content/uploads/2018/05/IROBOWIAZEKINFORMACYJNY.pdf

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Pakowacz odzieży - Tommy Hilfiger (Holandia)

10.01.2019 15:46

To miejsce, w którym chce się pracować! Dobra stawka 10,84€ z dodatkami, praca z najnowszymi modowymi hitami oraz stabilne zatrudnienie dla topowego holenderskiego brandu odzieżowego, to coś czego pozazdroszczą Ci znajomi! Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego zgłoś się już teraz! Pakowacz odzieży - Tommy Hilfiger (Holandia) Miejsce pracy: Venlo, Holandia Co będziesz robić: - Pakować markową odzież - Zbierać i sprawdzać zamówienia - Przygotować towar do wysyłki (etykietowanie, oklejanie kartonów) Czego oczekujemy od Ciebie: - Znajomości języka angielskiego lub niemieckiego - Zaangażowania, samodzielności, precyzyjności - Gotowości do podjęcia pracy od zaraz Co możemy Ci zaproponować: - Stabilne zatrudnienie potwierdzone certyfikatami - Cotygodniową wypłatę - Atrakcyjną stawkę godzinową 10,84€ - Zorganizowane zakwaterowanie oraz transport do Holandii - Pracę w systemie dwuzmianowym - Darmowy abonament sieci Vodafone będziesz w stałym kontakcie z najbliższymi - Minimum formalności i pakiet pracowniczy - Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich Prosimy wysyłać CV na adres: [email protected] Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe. https://www.ottoworkforce.pl/wp-content/uploads/2018/05/IROBOWIAZEKINFORMACYJNY.pdf

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Tani Abonament - nie przepłacaj sprawdź ofert

02.01.2019 6:17

Zobacz oferty taniego abonamentu. Teraz zmiana operatora to nie problem, dlatego zawsze warto sprawdzić co się dzieje na rynku telekomunikacyjnym. Możesz dzięki temu zaoszczędzić nawet kilkanaście złotych, do tego zyskać nowe usługi oraz pakiety. Zapraszamy:

Tagi: Abonament
Źródło: telefony.hiperogloszenia.pl

Storytel z nową serią podcastów, wśród autorów Witold Jurasz i Jakub B. Bączek

28.12.2018 20:41

Jakub B. Bączek,  Agnieszka Stein, Witold Jurasz czy Sławomir Makaruk – znaleźli się wśród twórców podcastów dla platformy Storytel, oferującej dostęp do audiobooków w modelu abonamentowym. Pliki audio można słuchać m.in. w kategoriach podróże, lifestyle, parenting, polityka czy rozwój osobisty.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Stan Nielimitowany w Play

27.12.2018 9:18

Jedna z najlepszy ofert abonamentu na rynku w Polsce. Stan nielimitowany w PLAY - zyskaj niezależność oraz nielimitowane rozmowy, smsy i Internet bez limitu GB - Nielimitowane SMS-y/MMS-y do wszystkich sieci komórkowych, Nielimitowane minuty do wszystkich sieci komórkowych, Nielimitowane minuty na stacjonarne. Zapraszamy:

Źródło: telefony.hiperogloszenia.pl

reklama
Kontakt z nami