Wiadomości z tagiem Żużel  RSS
Rybnik podzielił granty na sport. Żużlowcy dostaną najwięcej pieniędzy z miasta

22.01.2019 20:29

Miasto Rybnik podzieliło granty na sport. Na pokaźny zastrzyk gotówki mogą liczyć żużlowcy ROW-u, którzy na realizację zadania "Rybnik. Jasne, że żużel!" otrzymują 2 mln złotych.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

W Gnieźnie żużel to sport numer jeden. Przegrać może tylko w plebiscycie

22.01.2019 17:44

W pierwszej stolicy Polski to żużel przyciąga kibiców na stadion. Żadna inna drużyna w Grodzie Lecha nie skradła serc gnieźnian tak jak Start. Konkurencja jednak nie śpi, bowiem coraz mocniej naciskają piłkarze z Mieszko Gniezno.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Gabriel Waliszko. Z drugiej strony ekranu: Jasna strona żużla. Żużlowiec też człowiek (felieton)

21.01.2019 21:15

Żużlowiec też człowiek. Tak miał się kiedyś nazywać cykl telewizyjnych reportaży, ale ostatecznie postawiono na "Czarny Charakter". Dziś to pierwsze określenie jest wyjątkowo aktualne.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Na Polonii czas się zatrzymał. Bydgoski stadion wygląda jak z minionej epoki

21.01.2019 17:45

Myślisz Bydgoszcz, mówisz żużel. Miasto nad Brdą, to zdecydowanie jeden z najsłynniejszych ośrodków czarnego sportu, który powoli wraca na właściwe sobie miejsce. Poza poziomem sportowym, należy również poprawić infrastrukturę stadionu.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Do Krakowa tylko na żużel? Tam trzeba przyjechać przynajmniej dzień wcześniej

20.01.2019 18:46

Miliony turystów każdego roku odwiedzają dawną stolicę Polski. Na przyjezdnych kibiców żużla w Krakowie czeka mnóstwo atrakcji i form spędzania wolnego czasu. Speedway Wanda wyniki nadrabia doskonałą lokalizacją.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Jacek Gajewski. Żużel według Jacka: Nawrocki powinien się opamiętać. Czas na reakcję ministerstwa (felieton)

17.01.2019 18:45

- Najgorsze jest to, że Ireneusz Nawrocki się nie poddaje. Każdym kolejnym ruchem robi wielką krzywdę Stali Rzeszów. Jeśli ma choć trochę honoru, to powinien odejść - pisze w swoim felietonie były menedżer Get Well Toruń Jacek Gajewski.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Stal bez dzikiej karty

16.01.2019 18:33

ŻUŻEL. NICE 1.LŻ. – Ktoś jest centralnie wrogo nastawiony do Rzeszowa – upiera się przy swoim Ireneusz Nawrocki, prezes Speedway Stali Rzeszów S.A. po tym, jak jej wniosek o dziką kartę został odrzucony przez PZM. Speedway Stal Rzeszów S.A. nie otrzymała dzikiej karty na starty w sezonie 2019 w Nice 1. Lidze Żużlowej. Tym samym […]

Źródło: supernowosci24.pl

Żużlowa mapa Polski: GKM Grudziądz: Żużel dumą miasta. Miejscowi głodni medalu

16.01.2019 17:23

GKM Grudziądz nie zdobył nigdy żadnego medalu DMP. Klub jednak może pochwalić się dużymi sukcesami swoich zawodników, o których miejscowi cały czas pamiętają. W Grudziądzu żużel jest tradycją od lat.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Do Rawicza nie tylko na żużel. Miasto skrywa w sobie interesujące atrakcje

15.01.2019 16:15

Wielu osobom Rawicz kojarzy się jedynie z zakładem karnym i żużlem. Tymczasem to niewielkie miasto oferuje odwiedzającym znacznie więcej, a pobyt w tym miejscu nie musi oznaczać nudy.

Tagi: Żużel
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Żużlowa mapa Polski. Orzeł Łódź: Skrzydlewski zbawcą, nowy stadion nadzieją

14.01.2019 17:37

Żużel w Łodzi ma bogate tradycje, jednak do tej pory kibice nie mieli zbyt wielu powodów do świętowania. Nadzieje na lepsze czasy daje nowy obiekt oraz ambicje prezesa Witolda Skrzydlewskiego.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

reklama
Kontakt z nami