Wiadomości z tagiem Śmieci  RSS
Wiemy, jaki gen sprawił, że człowiek "zszedł z drzewa"

17.01.2019 2:07

Mutacja genu CMAH pozwoliła naszym praprzodkom na opracowanie techniki polowania, która dała im przewagę w trakcie polowania. Chodzi o umiejętność "zabiegania" zwierzyny na śmierć - ustalili naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego w San Diego. O badaniach czytamy w "The Royal Society Publishing".

Źródło: wiadomosci.onet.pl

Sb, 26 sty 21:00 (13 Ulica) - Zabójcze umysły

17.01.2019 2:03


Seria zabójstw prowadzi FBI na trop seryjnego mordercy. Okazuje się, że na mężczyźnie wykonano karę śmierci przed rokiem. Co zatem łączy martwego...

Źródło: teletydzien.interia.pl

Wzruszające pożegnanie żony i córki Pawła Adamowicza: "ja Ciebie, tatusiu, kocham bardzo mocno i na zawsze" [WIDEO]

17.01.2019 1:43

"Bądźmy dobrzy dla siebie. Kochajmy się (…) Jego śmierć nie pójdzie na marne" - mówiła Magda Adamowicz, żona zmarłego prezydenta. Posłuchajcie ich poruszających słów.

Tagi: Śmieci
Źródło: www.deon.pl

TAK MINĄŁ DZIEŃ – ŚRODA [16 STYCZNIA]

16.01.2019 21:30

Wizyta Jarosława Kaczyńskiego w Starachowicach, tajemnicza śmierć noworodka w gminie Mirzec. To najważniejsze wydarzenia środy.

Tagi: Śmieci, Gminy
Źródło: www.radio.kielce.pl

Manifestacja "Stop propagandzie nienawiści" pod siedzibą TVP

16.01.2019 21:09


Manifestacja pod nazwą "Stop propagandzie nienawiści" odbyła się w środę wieczorem pod redakcją telewizji publicznej na placu Powstańców Warszawy 7. Zgromadzeni wyrazili sprzeciw m.in. wobec materiału TVP opublikowanego po śmierci prezydenta Adamowicza.

Źródło: fakty.interia.pl

Walka z mafiami śmieciowymi oraz firmami zatruwających środowisko

16.01.2019 20:46


Walkę z mafiami śmieciowymi oraz firmami zatruwających środowisko – zapowiedział w Bydgoszczy Główny Inspektor Ochrony Środowiska . Paweł Ciećko podkreślił, że dzięki nowym przepisom oraz pieniądzom na zatrudnienie nowych pracowników inspektoraty przekształcają się w policję ekologiczną. Przypomniał, że inspektoraty działają 24 godziny na dobę korzystają w razie konieczności z pomocy policji i innych organów administracji […]

"Czarna Pantera" walczy o tytuł najlepszej kinowej adaptacji

16.01.2019 14:33

Ogłoszone zostały nominacje do Scripter Awards. Są to nagrody przyznawane przez biblioteki Uniwersytetu Południowej Kalifornii dla najlepszych scenariuszy adaptowanych. Honorowani są scenarzyści i autorzy oryginałów, na których fabuły zostały oparte. Laureatów poznamy 9 lutego, Nominacje prezentują się następująco: ADAPTACJA KINOWA "Czarna Pantera" "Can You Ever Forgive Me?" "Śmierć Stalina"

Źródło: www.filmweb.pl

Szokujące doniesienia tabloidu! "Ktoś chciał uśmiercić Irenę Dziedzic"

16.01.2019 8:26


Zagadkowa śmierć legendarnej Ireny Dziedzic (†93 l.) budzi coraz większe emocje. Jak donosi "Super Express", latem gwiazda miała tajemniczy wypadek...

Źródło: www.pomponik.pl

reklama
Kontakt z nami