Wiadomości z tagiem Śledztwa  RSS
Sąd w USA aresztował prezenterkę irańskiej telewizji państwowej. "Nie została oskarżona o popełnienie żadnego przestępstwa"

20.01.2019 1:42

Urodzona w USA prezenterka irańskiej telewizji państwowej Marzieh Haszemi została aresztowana w Stanach Zjednoczonych jako ważny świadek w śledztwie federalnym - poinformował sąd w piątek (czasu miejscowego), nie precyzując, czego dotyczy to śledztwo.

Źródło: www.deon.pl

Kartoteka 64 (2018)

19.01.2019 8:39

Przeżywający problemy osobiste komisarz Carl Mørck przystępuje do nierozwikłanej od lat sprawy tajemniczego zaginięcia prostytutki. W toku śledztwa odkrywa, że przypadek kobiety stanowi zaledwie fragm...

Źródło: www.filmfan.pl

dziś, 19 sty 20:00 (Kino Polska) - Lincz

19.01.2019 5:23


W niewielkiej mazurskiej wsi ofiarą samosądu pada 60-letni recydywista, który przez lata terroryzował całą okolicę. W śledztwie wychodzą na jaw...

Źródło: teletydzien.interia.pl

Śledztwo w sprawie Wisły Kraków przeniesione do Poznania

18.01.2019 17:26

Prokuratura w Krakowie wniosła o przeniesienie śledztwa w obawie o posądzenie o stronniczość. Od tej pory zajmować się nim będzie prokuratura regionalna w Poznaniu.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Nieprawidłowości w Wiśle Kraków: śledztwo przeniesione do Poznania

18.01.2019 17:05

Poznańska prokuratura zajmie się śledztwem w sprawie niegospodarności w Wiśle Kraków.

Źródło: epoznan.pl

Trwa śledztwo w sprawie rektora Politechniki Opolskiej. Policja zabezpieczyła dokument i dysk twardy

18.01.2019 17:04


Funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Opolu na polecenie prokuratora pojawili się wczoraj (17.01) na Politechnice Opolskiej. Jak informuje Stanisław Bar, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Opolu, policjanci zabezpieczyli stosowny dokument oraz dysk twardy komputera, na którym powstał. Sprawa ma dotyczyć przekroczenia uprawnień przez rektora politechniki.- Czynności były realizowane w ramach śledztwa ws. podejrzenia popełnienia przestępstwa oszustwa na szkodę Politechniki Opolskiej - mówi Stanisław Bar, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Opolu. - Oszustwo polegało na wprowadzeniu w błąd członków senatu Politechniki Opolskiej w związku z głosowaniem nad kwestią przyznania rektorowi tej uczelni dodatku specjalnego. Wprowadzenie w błąd miało dotyczyć finansowania tego dodatku - dodaje.Maciej Sokół, radca prawny Politechniki Opolskiej informuje, że uczelnia została poproszona o wydanie oryginałów dokumentacji dotyczącej organizacji i posiedzenia senatu Politechniki Opolskiej. - Chodzi m.in. o porządek obrad, listę, protokół, uchwały czy wnioski. Wcześniej przekazaliśmy śledczym kopię z potwierdzeniem za zgodnością z oryginałem, ale okazało się, że potrzebują dokumentów oryginalnych. Nie mamy nic do ukrycia i wydaliśmy je - mówi.

Źródło: radio.opole.pl

Prokuratura poprosiła o zabezpieczenie monitoringu Pałacu Prezydenckiego

18.01.2019 12:38

W ramach śledztwa dot. zabójstwa prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, prokuratura poprosiła o zabezpieczenie monitoringu Pałacu Prezydenckiego w Warszawie. Nagrania mają pomóc zweryfikować czy zabójca - Stefan W. próbował dostać się do siedziby głowy państwa.

Źródło: warszawa.onet.pl

Opioła o podejrzanych o szpiegostwo na rzecz Chin: Sprawa ważna i wielowątkowa

18.01.2019 5:41


Przedstawione w czwartek komisji ds. służb specjalnych wyniki śledztwa i działań ABW przy zatrzymaniu Polaka i Chińczyka pozwalają ocenić, że ta akcja to ogromny sukces Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego - poinformował szef komisji Marek Opioła (PiS). Sprawa, która trafiła do prokuratury, wynika z własnego śledztwa ABW - podkreślił poseł PiS.

Tagi: Śledztwa
Źródło: rmf24.pl

reklama
Kontakt z nami