Skoki narciarskie  RSS
PK w Sapporo: Aigner kompletuje hat-tricka na Okurayamie

Podobnie jak to miało miejsce w piątek i sobotę, również i w niedzielę Clemens Aigner okazał się bezkonkurencyjny w zawodach Pucharu Kontynentalnego w Sapporo (HS137). Reprezentant Austrii triumfował po skokach na

Tagi: Austria, SKOK

PK w Sapporo: Aigner liderem na półmetku

Clemens Aigner prowadzi po pierwszej serii niedzielnego konkursu Pucharu Kontynentalnego w Sapporo (HS137). Reprezentant Austrii pewnie lideruje po skoku na odległość 144 m.

PK w Sapporo: Clemens Aigner górą w serii próbnej

Clemens Aigner okazał się najlepszy w serii próbnej przed niedzielnymi zawodami Pucharu Kontynentalnego w Sapporo (HS137). Zwycięzca poprzednich dwóch konkursów oddał skok na odległość 136 m.

Tagi: SKOK

Stefan Horngacher podsumowuje rywalizację drużynową w Zakopanem

Piotr Żyła, Maciej Kot, Kamil Stoch i Dawid Kubacki zajęli w dzisiejszym konkursie drużynowym na Wielkiej Krokwi trzecią pozycję. W rozmowie z Telewizją Polską, trener polskiej kadry A, Stefan Horngacher, przyznał,

Echa upadku Davida Siegela

Mimo zwycięstwa w sobotnim konkursię drużynowym PŚ w Zakopanem, trudno mówić o radości w niemieckim zespole. Triumf podopiecznych Wernera Schustera przyćmił poważny upadek Davida Siegela w finałowej serii zawodów.

Tagi: Triumph

Maciej Kot: Jeszcze nie przełom, ale postęp (zapis konferencji)

#zrodlo
Karl Geiger, Jan Hoerl i Maciej Kot byli gośćmi sobotniej konferencji prasowej po drużynowym konkursie w Zakopanem. Każdy z nich przybył do sali z nieco innymi emocjami. Niemcowi towarzyszyła radość pomieszana

Adam Małysz: Odrobimy lekcję

Reprezentacja Polski już czwarty rok z rzędu zajmuje miejsce na podium podczas zmagań zespołowych w ramach PŚ w Zakopanem. Lepsi od Biało-Czerwonych okazali się dziś Niemcy i Austriacy. Jak skomentował zmagania

Stoch i Kubacki komentują drużynowe podium w Zakopanem

Biało-Czerwoni wywalczyli trzecie miejsce w konkursie drużynowym, który w sobotę rozegrano na Wielkiej Krokwi w Zakopanem. Najjaśniejszymi postaciami naszej drużyny byli Kamil Stoch oraz Dawid Kubacki. Skład ekipy trenera Stefana Horngachera

PŚ w Zakopanem: Niemcy o włos przed Austrią, Polska trzecia, Kubacki z rekordem skoczni!

#zrodlo
Reprezentacja Niemiec wygrała konkurs drużynowy Pucharu Świata w Zakopanem (HS140). Zawodnicy Wernera Schustera pokonali o zaledwie 0,1 punktu zespół Austrii. Trzecie miejsce zajęli Polacy, a nowy rekord Wielkiej Krokwi - 143,5

Tagi: Niemcy

FC w Planicy: Wygrana Cene Prevca, upadek Kiety

Cene Prevc został zwycięzcą sobotniego konkursu FIS Cup na skoczni w Planicy (HS102). Reprezentant gospodarzy wygrał po skokach na odległość 98 m i 99,5 m. Polacy nie awansowali do finału.

Tagi: SKOK

PŚ w Zakopanem: Kubacki i Eisenbichler najlepsi w serii próbnej

#zrodlo
Dawid Kubacki (137 m) i Markus Eisenbichler (139,5 m) okazali się najlepsi w serii próbnej przed konkursem drużynowym Pucharu Świata na Wielkiej Krokwi (HS140) w Zakopanem. Zespołowo czołowe miejsce zajęły ekipy

FC w Planicy: Hvala górą na treningu, Samec w serii próbnej

#zrodlo
Jaka Hvala był najlepszy w serii treningowej przed sobotnim konkursem FIS Cup w Planicy (HS102). Reprezentant gospodarzy oddał skok na odległość 97,5 m. W serii próbnej półtora metra krócej lądował jego

Tagi: SKOK

PŚ w Zakopanem: 10 zespołów na liście startowej konkursu drużynowego

#zrodlo
Przed nami pierwszy z dwóch konkursów tegorocznego weekendu Pucharu Świata na Wielkiej Krokwi w Zakopanem (HS140). Na sobotę zaplanowana została rywalizacja drużynowa z udziałem 10 reprezentacji. Polacy będą walczyli o powtórzenie

PK Pań w Planicy: Brecl triumfuje, Rajda tuż za podium

Jerneja Brecl wygrała sobotni Pucharu Kontynentalnego pań w Planicy (HS102). Zawodniczka gospodarzy triumfowała po skokach na odległość 91,5 m i 87,5 m. Na czwartym miejscu rywalizację zakończyła Kinga Rajda. Polki w